No Image

Фестиваль “Лелеки”

30.05.2013 admin 0

Дорогі друзі! На нашому фестивалі ви зможете на мить доторкнутися до свого дитинства. Та згадати той безтурботний час. Свої іграшки, вашу дитячу кімнату. Веселі забави. Світ, у якому ви почувалися щасливими! У рамках фестивалю відбудуться: Авторська виставка Володимира Бунова, Презентація колекції лялькових ковдрочок, Виставка-ярмарок виробів із клаптиків, Тканини та інструменти для печворку

No Image

Виставка майстрів сучасної вишивки

30.05.2013 admin 0

Для мешканців та гостей міста роботи будуть представлені вперше. 26 авторів представлять експозицію з понад 150 робіт, виконаних в техніці вишивки хрестом, бісером, стрічками, гобелен. Сюжети вишивок – ікони, пейзажі, портрети, натюрморти, репродукції картин відомих художників.

No Image

Будинок-музей Яворницького нагородив вчителя історії

29.05.2013 admin 0

Щорічно до Міжнародного дня музеїв Дніпропетровський історичний музей імені Д.І. Яворницького нагороджує викладачів середніх та вищих навчальних закладів області за багаторічну творчу співпрацю з Меморіальним будинком-музеєм Д.І. Яворницького.

No Image

Свято просто неба “Чисті джерела” – 2013 (фотозвіт)

29.05.2013 admin 0

Серед учасників були присутні давні друзі нашого музею: музичні колективи “Криниця” та “Кодачаночка”, танцювальний ансамбль митної академії – “Веселка”, федерація “Бойовий гопак” та україно-японський центр “Сідзен”, вдруге у святі взяли участь циркові колективи – “Дружба” та “Романтики”. Адміністрація музею вдячна усім тим, хто був присутній на нашому святі і хто його готував!

No Image

Виставка картин сестер Черняєвих “У пошуках вічного”

28.05.2013 admin 0

Виставка картин сестер Черняєвих – це їх перша персональна експозиція, в якій представлені портрети, натюрморти, пейзажі, серія кінних робіт, створених за останні роки. Всі роботи об’єднані любов’ю до природи, наповнені роздумами про життя.

No Image

Виставка “Сонячна палітра”

22.05.2013 admin 0

Управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради, Музей “Літературне Придніпров’я”, Дніпропетровська дитяча художня школа № 1. Виставка творчих робіт учнів школи, присвячена “Дню захиста дітей та Року дитячої творчості” “Сонячна палітра”. Урочисте відкриття виставки 23 травня о 16.00 в музеї “Літературне Придніпров’я” за адресою: пр. К. Маркса, 64.