No Image

Виставка художньої ляльки “Натхнення”

28.11.2014 admin 0

Жителі та гості міста мають унікальну можливість зануритись у казковий дивовижний світ художньої авторської ляльки. Понад тридцять художників-лялкарів з усієї України та ближнього зарубіжжя пропонують Вам витвори свого мистецтва.

No Image

Курси підвищення кваліфікації у стінах історичного музею

27.11.2014 admin 0

25 листопада 2014 р. у стінах наукової бібліотеки Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницкього відбулися курси з підвищення кваліфікації. Гостем зустрічі був Ігор Святославович Нікітенко (кандидат геологічних наук, директор Народного музею ім. О.М. Поля при НГУ).

No Image

Благодійний концерт тріо “Акварель”

20.11.2014 admin 0

Для своїх давніх друзів і для тих, хто прийде послухати тріо «Акварель» вперше, музиканти виступлять 23 листопада 2014 р. в музеї «Літературне Придніпров’я». Початок – о 14.00.

No Image

Відкриття нового музею у Дніпропетровську

13.11.2014 admin 0

13 листопада 2014 року у Дніпропетровську з’явився новий технічний музей – “Машини часу”.
Тут ви не побачите скляних вітрин і музейних доглядачів – всі експонати відкриті і доступні для огляду. Основними героями виставки є автомобілі (31 ретро-автомобіль) – кожен з них має свою історію: як жилося, як їздити було, хто володів, як шукали, лагодили і відновлювали.

No Image

Виставка дніпропетровського міського фото-клубу «Автор»

06.11.2014 admin 0

З 6 листопада в приміщенні Діорами (Дніпропетровський історичний музей) в рамках міського проекту «Натюрморт – від класики до модерну» працює виставка дніпропетровського міського фото-клубу «Автор». Фото-клуб унікальний тим, що він відроджує традицію художньої фотографії в Дніпропетровську, де досить довго не існувало подібної організації. Основна мета діяльності фото-клубу – сприяння духовному розвитку особистості шляхом здійснення інформаційної, культурної, просвітницької та іншої діяльності.

No Image

Відкриття виставки “Шукач старожитностей: археолог Д.І. Яворницький”

03.11.2014 admin 0

29 жовтня 2014 р. до 159-річчя Д.І. Яворницького у Меморіальному будинку вченого відбувся святковий захід та відкриття виставки «Шукач старожитностей: археолог Д.І. Яворницький». Разом із тим, відзначили і 170-річний ювілей І.Ю. Рєпіна, видатного художника, близького друга Дмитра Івановича.

No Image

Арт-проект “Натюрморт – від класики до модерну”

03.11.2014 admin 0

За ініціативою управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради в нашому місті відбудеться відкритий арт-проект «Натюрморт – від класики до модерну» за участю мистецьких шкіл, творчих спілок та студентства під гаслом: «Малюємо від 5 до 85 років». Відкриття низки виставок, присвячених найпопулярнішому та улюбленому жанру образотворчого мистецтва – натюрморту відбудеться 6 листопада 2014 року в місті Дніпропетровськ.