No Image

Зустріч школярів — переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

25.02.2015 admin 0

24 лютого 2015 р. о 14-й годині в Меморіальному будинку-музеї академіка Д.І. Яворницького відбулася зустріч школярів — переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури в м. Дніпропетровську з відомими письменниками нашого міста. У цьому році переможці зустрілися з членом Національної Спілки журналістів України, завідуючою Центру української культури «Коло калинове» Міського палацу дітей та юнацтва – Валентиною Бандур.

No Image

Легендарний УралЗІС-5В в Дніпропетровську!

16.02.2015 admin 0

19 лютого 2015 р., за програмою обміну фондами музеїв, запорізький музей «Фаетон» дарує всім жителям Дніпропетровська можливість наживо побачити, доторкнутися і зробити пам’ятні фотографії з легендарною тритонкаоюУралЗІС-5В, яка була випущена в далеких 1940-х рр. (один з небагатьох примірників в країні, що залишився на ходу).

No Image

Виставка мікромініатюр Володимира Казаряна “Восьме диво світу!”

16.02.2015 admin 0

На виставці представлені шедеври мікромініатюрного мистецтва, що вважаються неперевершеними творіннями рук людських! Ви побачите – філігранні мікроскульптури, розміщені на макових зернах, чарівні квіти, встановлені на людському волосі, портрети і шаржі знаменитостей на рисових зернах, приголомшливі своєю витонченістю мережива з 1/100 людської волосини, караван верблюдів у вушку голки, підкована блоха, яка закріплена на кінці волоса і багато інших мікромініатюрних творінь, які не мають аналогів у світі!

No Image

Концерт-лекція “Старосвітська бандура: минувшина та сучасність”

10.02.2015 admin 0

8 лютого 2015 р. в Меморіальному будинку-музеї Д. Яворницького відбувся концерт-лекція «Старосвітська бандура: минувшина та сучасність», що проводив київський бандурист Василь Жованик, а також показ історичного драматичного фільму «Поводир, або Квіти мають очі» (2014 р., режисер та сценарист Олесь Санін»).

No Image

Українська сучасна кераміка Подніпров’я

09.02.2015 admin 0

На виставці представлені твори майстрів мистецької групи Pottery Park: Павла Фраймана (с. Бурти, Полтавська область), Олександра Шкалікова (м. Запоріжжя), Євгена Граніна (м. Дніпропетровськ).

No Image

Фотовиставка “Майдан. Пробудження нації”

06.02.2015 admin 0

Майдан зробив для України більше, ніж всі представники влади впродовж усього періоду незалежності, – сприяв самоідентифікації українців як нації. Однак дався він Україні немалою кров’ю її синів, і тому у річницю «Євромайдану» виставка нагадує обличчя та імена героїв-творців нової історії.