No Image

Іноземні студенти взяли участь в акції «Намалюємо писанку разом»

28.04.2015 admin 0

Дніпропетровськ – місто студентів. Багато студентів з різних країн, які навчаються в нашому місті, відвідують Дніпропетровський історичний музей, де вони знайомляться з історією нашого краю, традиціями українського народу. В дні святкування Великодня іноземні студенти Медичної академії взяли участь в музейній акції «Намалюємо писанку разом».

No Image

Відкриття виставки “Збирач старовини: етнограф Д.І. Яворницький”. Звіт

22.04.2015 admin 0

18 квітня 2015 р. в Міжнародний день пам’яток та історичних місць в Меморіальному будинку-музеї академіка Д.І. Яворницького, що є пам’яткою історії національного значення, відбулося відкриття виставки «Збирач старовини: етнограф Д.І. Яворницький». Серед гостей були присутніми завідувачка ЦУК «Коло калинове» МПДЮ, член спілки журналістів України Бандур В.І., заступник директора з науково-методичної роботи Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка» Хоменко О.М., які розповіли про власний досвід етнографічно-фольклорних експедицій і наголосили на актуальності подібних досліджень у наш час.

No Image

“Петриківський дивоцвіт”

22.04.2015 admin 0

Петриківський розпис за більш ніж столітню історію свого існування пройшов шлях від виникнення художньої традиції до внесення у Репрезентативний список нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО у грудні 2013 року.

No Image

“Майстри і діти”

21.04.2015 admin 0

22 квітня о 15.00 музей “Літературне Придніпров’я” відкриває виставку декоративно–прикладного та декоративно-ужиткового мистецтва “Майстри і діти”.

No Image

Презентація видання “Літопис Катеринославської вченої архівної комісії” (вип. 2)

21.04.2015 admin 0

Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького та видавництво “Герда” раді запросити Вас на презентацію нового видання “Літопису Катеринославської вченої архівної комісії” (вип.2), яка відбудеться в приміщенні історичного музею (зала №2) 23 квітня 2015 р. о 15.00.

No Image

“Збирач старовини: етнограф Д.І. Яворницький” (до 160-річчя від дня народження академіка Д.І. Яворницького)

15.04.2015 admin 0

Виставка висвітлює роботу вченого як етнографа й фольклориста та презентує частину унікальної етнографічної колекції зібраної Д. Яворницьким в Катеринославському історико-краєзнавчому музеї.

No Image

Музейна акція до великодніх свят (2015)

10.04.2015 admin 0

Великдень – одне з найбільших та найулюбленіших християнських свят. Саме це свято ми відзначаємо з особливою побожністю, надією та радістю. Напередодні світлого Христового воскресіння Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І.Яворницького пропонує своїм відвідувачам долучитися до музейної акції «Створимо разом писанку до Великодня».