No Image

QR-коди з’явилися в експозиції історичного музею

Дніпропетровський історичний музей намагається крокувати в ногу з новими інформаційними та комп’ютерними технологіями. Музей проводить не лише безліч цікавих заходів для дітей (інтерактивні екскурсії) та дорослих (квести та нічні заходи), але й намагається хоч якось оновити свою експозицію.

No Image

Виставка “120 років телефонній мережі міста Дніпропетровська”

У Дніпропетровському національному історичному музеї відкрилася виставка, присвячена 120-річчю телефонної мережі м. Дніпропетровська. Національний телеком-оператор «Київстар» виступив партнером заходу, а також представив експозицію, яка демонструє 17-річну історію та внесок компанії у розвиток мобільного зв’язку в Україні.

No Image

“Світ дитинства: від народження до школи”

Світ дитинства – невід’ємна частина способу життя і культури будь-якого окремо взятого народу і людства в цілому. У колі вчених сьогодні існує погляд на дитинство як на самоцінний, самобутній і неповторний період життя особистості. Світ дитинства складний і містить у собі інші світи. Це світ спілкування дитини з людьми, світ соціальних взаємин. Це світ предметів, світ пізнання. Це світ історії та культури.

No Image

Війна: залишитись людьми

Друга Світова війна велася безкомпромісно, в небачено гострих і запеклих формах. Людині, що потрапила в умови фронту, необхідно було виконати поставлене командуванням завдання, вижити і зберегти душевну рівновагу і свою особистіть. Відобразити життя людини в умовах війни на фронті – мета нашої виставки. В експозиції ми представили предмети, що допомагали солдатам і офіцерам виживати фізично: війіськове обмудурування, амуніцію, побутові предмети, що використовувалися радянськими та німецькими військми.

No Image

Резолюція Четвертого Всеукраїнського музейного фестивалю

Резолюція Четвертого Всеукраїнського музейного фестивалю «Музей і діти: дитячі програми, центри, музеї» (15-21 вересня 2015 р., м. Дніпропетровськ). Ми, представники 82 музеїв України – учасники Четвертого Всеукраїнського музейного фестивалю,

No Image

Четвертий Всеукраїнський музейний фестиваль (21.09.2015)

21.09.2015. Четвертий Всеукраїнський музейний фестиваль “Музей і діти: дитячі програми, центри музеї”, який відбувається на базі Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.І. Яворницького 15-21 вересня 2015 р.

No Image

Четвертий Всеукраїнський музейний фестиваль (20.09.2015)

20.09.2015. Четвертий Всеукраїнський музейний фестиваль “Музей і діти: дитячі програми, центри музеї”, який відбувається на базі Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.І. Яворницького 15-21 вересня 2015 р.

No Image

Четвертий Всеукраїнський музейний фестиваль (19.09.2015)

19.09.2015. Четвертий Всеукраїнський музейний фестиваль “Музей і діти: дитячі програми, центри музеї”, який відбувається на базі Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.І. Яворницького 15-21 вересня 2015 р.