No Image

Фінал дніпровського міського студентсько-учнівського інтелектуального турніру з історії

30.11.2016 admin 0

1 грудня 2016 р. о 14-й годині у Меморіальному будинку-музеї академіка Д.І. Яворницького відбудеться фінал ІІ Дніпровського міського студентсько-учнівського інтелектуального турніру з історії. У фіналі зустрінуться дві команди учнів 11-го класу та команда студентів історичного факультету ДНУ, які будуть змагатися між собою у кмітливості, ерудованості, креативності, артистичності. Метою заходу є популяризація історичних знань та виявлення творчої студентської й учнівської молоді. Серед глядачів – учасники попередніх етапів олімпіади, що не потрапили до фіналу.

No Image

Концерт “Флейта мріє”

25.11.2016 admin 0

4 грудня о 15.00 концерт дає програміст за фахом та музикант за покликанням, Валентин Іонов з Києва. Валентин біля 20 років тому придбав просту українську сопілку і почав вчитись грати на ній та грав у будь-якому місці, де б не був. Друзі, побачивши таке натхнення, почали дарувати йому флейти, везучи їх навіть з інших країн. Так Валентин самостійно освоїв гру на 30 різних флейтах і більше 15 років дає концерти флейтової музики в різних містах України та країнах ближнього зарубіжжя.

No Image

Фотодокументальна виставка “Спротив геноциду”

22.11.2016 admin 0

На стендах представлені унікальні документи та фото із ГДА СБУ, інших державних архівів, які розкривають масштаби спротиву, його форми і методи. Значна частина документів вперше була оприлюднена саме у форматі виставки “Спротив геноциду”. Вперше вона була показана у Києві у 2014 році.

No Image

Виставка робіт учнів М.Ф. Пушного

19.11.2016 admin 0

Виставки пам’яті керівника Народної студії образотворчого мистецтва Палацу студентів ДНУ Михайла Федоровича Пушного в залах музею «Літературне Придніпров’є» вже стали традиційними. Нині експонується четверта. За традицією вона представляє живопис, графіку та декоративне мистецтво – сучасний ужинок творчості колишніх студійців.

No Image

Виставка «Руками створена краса»

19.11.2016 admin 0

З 23 листопада по 12 грудня 2016 року у музеї «Літературне Придніпров’я» працюватиме виставка декоративно-прикладного мистецтва «Руками створена краса».

No Image

Презентація найновіших видань серії «Приватна колекція»

14.11.2016 admin 0

Дорогі друзі! Музей «Літературне Придніпров’я» (Дніпро), Центр культурного менеджменту (Львів), Літературна агенція «Піраміда» запрошують Вас 19. 11. 2016р. о 15.00 на презентацію найновіших видань серії «Приватна колекція»: ЛЬВІВ ЯК ТЕКСТ/ ЛЬВІВ ЯК ВІЗІЯ.

No Image

Зустріч з поетом та перекладачем Олесем Завгороднім

14.11.2016 admin 0

15 листопада о 15.00 у музеї «Літературне Придніпров’я» відбулася зустріч з поетом, перекладачем української версії книги естонського письменника Ено Рауда «Муфтик, Півчеревичок і Мохобородько» Олесем Завгороднім. Книга давно увійшла у число бестселерів для дітей, а ім’я її автора уже за першу книгу циклу в 1974 році було занесено в міжнародний Почесний список Г.-Х. Андерсена. Українською книга побачила світ у 1983 р. у видавництві «Веселка» і відтоді витримала декілька перевидань.