No Image

Як ми знайшли “будинок Гофмана” в Берліні

Дуже довгий час співробітники історичного музею розповідали про те, що будівля за адресою пр. Яворницького, 16 була збудована на зразок “будинку Гофмана” в Берліні. Але довгий час ніхто не знав, який вигляд мала та будівля і чи схожа вона з нашим історичним музеєм в плані архітектури.

No Image

Театралізована екскурсія “In vino veritas”

27 лютого ми повертаємося! Це захоплююча розповідь про історію напоїв, давні рецепти, посуд та предмети, пов’язані з виготовленням та традиціями споживання хмільних напоїв у різні епохи. У кожній залі музею розповідь доповнена театралізованими перформансами та інтерактивами!

No Image

Історія пивоваріння: від Боте до сьогодення (пішохідна екскурсія)

21 лютого о 13:00 сам Фердинанд Боте (Юрій Фанигін) запрошує вас на захоплюючу пішохідну екскурсію про історію пивоваріння. Хто і де варив найсмачніше пиво в Катеринославі, як заводи Боте та Дюмлера ділили медалі на виставці 1910 року, і чим закінчилась столітня історія броварні Ф.Боте…

No Image

До дня всіх закоханих! Майстер-клас з ліплення.

Якщо ви хочете не тільки почути романтичні історії, а і створити власну, не тільки побачити предмети з зображенням амурних сцен, а зліпити зворушливий або кумедний подарунок коханій людині власними руками, приходьте на майстер-клас в історичний музей 14 лютого о 13:00.