No Image

Відкриття виставки до 35-х роковин аварії на ЧАЕС

23.04.2021 admin 0

Виставка містить матеріали, які уособлюють дух тієї «невидимої війни з мирним атомом», яка вразила величезну територію без пострілів, атак бронетехніки, нальотів авіації. Наслідки Чорнобиля були б набагато більшими, якби не мужність і самовідданість людей, які зробили крок в радіоактивне пекло, ризикуючи своїм здоров’ям і власним життям.

No Image

До роковин Чорнобильської трагедії

22.04.2021 admin 0

Щороку весна не просто повертає нам красу природи, але й нагадує про її вартість. Вже 35 років минуло відтоді, як Чорнобильська катастрофа назавжди змінила історію України і Європи.

No Image

“Космічні шляхи та обрії Дніпра” (книжкова виставка, присвячена Дню космонавтики)

10.04.2021 admin 0

В науковій бібліотеці Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.І. Яворницького сьогодні відкрита чергова книжкова виставка. Вона приурочена до Міжнародного Дня космонавтики та присвячена 60-річному ювілею з дня першого польоту людини в Космос.

No Image

Квест “Дніпровський пиворіз і таємниця третьої ноги”

09.04.2021 admin 0

В рамках проєкту “Пивні традиції Дніпра” з 16 по 25 квітня запрошуємо всіх, хто старший за 18 років випробувати свої інтелектуальні, а іноді і фізичні, сили в захоплюючому міському квесті “Дніпровський пиворіз і таємниця третьої ноги”.