Свято просто неба “Гончарне коло” (2009)

20 вересня 2009 р. з 12:00 до 22:00. Дніпропетровський історичний музей ім. Д.І. Яворницького за сприянням Благодійного фонду соціальних програм “Наш дім – Дніпропетровськ” з нагоди 160-річчя музею представляє Свято просто неба “Гончарне коло”. Вперше в Україні! Відчуй себе майстром – гончаром!!! Зліпи, розпиши і обпали горщик.
В програмі:

  1. Ярмарок гончарних виробів
  2. Ліричні й веселі пісні та мелодії від клубу авторської пісні “Gelios” (А. Кабардинська), інструментального гурту “TeЯReM”, групи “Могаве Бамба”
  3. Історичні інсталяції від об’єднання реконструкторів “ТОР”
  4. Феєричне Fireshow від театру вогню “Elements”

Телефон для довідок: 46-34-22
На цілий день майдан біля музею перетвориться на справжню гончарну майстерню, де зіллються в єдине ціле дві стихії – глина і вогонь.
Тут буде розташовано 5 гончарних кругів, а по центру складена справжня гончарна піч. Кожен бажаючий зможе спробувати створити власний шедевр – горщик, або мисочку – розписати його і випалити! Досвідчений майстер обов’язково надасть корисну пораду.
А щоб творилося веселіше допоможе гарна музика. Гостей розважать інструментальні фольк-групи «ТеЯRеm» та «Могамве Бамба», а клуб авторської пісні «Gelios» (кер. А. Кабардинська) подарує ліричні та веселі пісні.
І який же майдан без ярмарку! Зробили – можна продати, не вийшло – можна купити. Майстри-керамісти та гончарі привезуть вироби на будь-який смак.
А ще – старовинна забава «городки», та стрільба з луку, історичні інсталяції від об’єднання реконструкторів «ТОР» і катання на конях.
Все завершиться феєричним Fireshow від театру вогню «Elements» (початок шоу о 19.30.)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*