Авторська екскурсія «Швидкість, відстань, час. Історія транспорту нашого регіону»

13-14 квітня о 14 годині в Історичному музеї ім. Д. Яворницького відбудеться авторська екскурсія «Швидкість, відстань, час. Історія транспорту нашого регіону».

Захід розрахований на широку аудиторію, буде цікавий як дорослим, так і дітям; тим, хто цікавиться технікою та транспортом, так і тим, хто хоче дізнатись про неї більше.

Екскурсія буде доповнена цікавими інтерактивами та тематичними іграми, і, звісно, буде унікальна нагода сфотографуватися на улюбленцеві публіки – тракторі «СХТЗ 15/30»!

В колекції ДНІМ зберігаються різноманітні експонати, пов’язані з транспортом нашого регіону, починаючи з найдавніших часів, і закінчуючи новітньою добою.

Під час екскурсії ви побачите транспортні засоби, якими користувались люди за доби бронзи – частини справжнього дерев’яного візка і дізнаєтесь про те, яка була у нього конструкція та її деякі цікаві особливості. Зможете уявити себе середньовічним майстром, який виготовляв човни-довбанки. Потім перенесетесь в козацьку добу, коли козаки долали іноді дуже суворі води Чорного моря на легких човнах – чайках та тримали кругову оборону, прикриті міцними возами. В той же час дізнаєтесь багато цікавого і про розкішний транспорт, на якому їздили дворяни наприкінці доби козацтва. Також охопимо 19 століття з його промисловою революцією, новими видами транспорту, які з’являються в Катеринославі та губернії – трамвай, залізниця та ін., розглянемо, яким чином впроваджувались нові види транспорту в сільському господарстві на початку 20 століття. Екскурсія охопить і сучасний період та будуть висвітлені історії про військовий транспорт, на якому захисники України відвойовували незалежність країни на Сході.

Автор екскурсії – науковий співробітник ДНІМ Розтрьопа Василь Сергійович.

Тривалість екскурсії: 1,5 години.
Вартість: 65 грн – дорослі, 40 грн діти та студенти.
Запрошуємо всіх бажаючих!
Реєстрація: https://forms.gle/piLPiVVeS5qbztn17
або за телефоном: 066-640-85-32; 068-665-83-97