Дитячий день у музеї

З нагоди Міжнародного дня дітей музей наповнює експозиції своїх залів дитячими інтерактивними локаціями. Засобами ігор, незвичайних майстер-класів, інтерактивів ми покажемо історію нашого краю у цікавому та зрозумілому форматі для наймолодшої аудиторії.

Кожна дитина, яка прийде до музею 1 червня, зможе взяти участь у багатьох історичних локаціях, що будуть діяти у залах Історичного музею. Поринути у давні часи та відчути себе справжнім археологом, навчитися писати очеретом, як запорозькі козаки, зробити ляльку-мотанку, унікальну історичну зачіску, повітряного змія та ще дуже багато всього. Для створення позитивного настрою у залах будуть діяти фотозони, де кожен бажаючий зможе зробити фото на пам’ять.

Приємним сюрпризом для дітей буде можливість відпочити за переглядом мультфільму, подивитись на цікаві наукові досліди та взяти участь у ексклюзивному майстер-класі з розпису шоколадом.

Родзинкою свята стане тематична екскурсія залою «Історія краю з кінця 18 до середини 19 ст.», що проведе учениця музейної студії «Жива глина» 9-річна Мирослава.

Чекаємо з 11.00 до 16.00 !!!