Міжмузейний проект «Авто – Культура»

3 і 4 листопада 2018 року о 14.00 відбудеться офіційна презентація міжмузейного проекту «Авто – Культура». Проект реалізується у співпраці з GoetheInstitut, за  дружньої підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, ГО «Український центр розвитку музейної справи», Українським інститутом національної пам’яті. Метою проекту є привернути увагу суспільства до проблеми низького рівня автокультури та проблем комунікації між учасниками дорожнього руху, що існує в нашій країні. Задля цього було спеціально розроблено екскурсію між двома музеями, відзнято відеоролик з людьми, який мають великий досвід у сфері автокультури.

Проект «Авто – Культура» шукає відповіді на актуальні запитання. Чому ми за десятки років існування дорожнього руху маємо такий низький рівень авто культури? Чому не кожен пішохід усвідомлює, що є частиною дорожнього руху, виходячи на вулиці міста? Чи впливає стан доріг на рівень авто культури? Що робити велосипедистам, коли в місті відсутні вело доріжки? Про ці та інші нагальні питання поговоримо на екскурсії «Авто – Культура».

Проект «Авто – Культура» побудовано на тлі «живих історій» людей, які мешкають поряд з нами.  Серед наших героїв є жінка, яка працювала в ДАЇ, чемпіони з вело та автоспорту, жінка, яка все своє життя провела за кермом і досі працює водієм медичної допомоги… Чому ми саме вони? Відповідь знайдемо на екскурсії.

Розпочинатися екскурсія буде в Дніпропетровському національному історичному музеї ім.Д.І.Яворницького, для більшої зручності екскурсантів передбачено їх переїзд до технічно-історичного музею «Машини часу» на ретроавтобусі, де відбудеться продовження екскурсії з театралізованими перформансами.

 

Додаткову інформацію щодо проведення проекту дивіться на інтернет ресурсах наших музеїв

www.museum.dp.ua

mvr.dp.ua  facebook.com/mashini.vremeni

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*