Заходи щодо святкуванню 185-річчя від дня народження О.П. Блаватської, 12-13 серпня 2016 р.

Відповідно до Регіонального плану заходів щодо відзначення 185-річчя від дня народження О.П. Блаватської для проведення урочистостей та науково-просвітницьких заходів протягом серпня 2016 р. була оновлена виставка про життя та діяльність О.П.Блаватської, про родину – Фадеєвих-Ган-Блаватської. Волонтерська група допомогла музейним працівникам облаштувати приміщення Музейного центру О.П.Блаватської та її родини. Проведено також ряд телепередач на 51 каналі телебачення, присвячених О.Блаватській.

12-13 серпня 2016 р. у Дніпрі відбудуться в межах Дня вісника світла – ювілейні читання «О.П.Блаватська. Спадщина. Музейний центр Олени Блаватської та її родини. Завдання та перспективи», в яких візьмуть участь місцеві теософи, музейні працівники, культурологи, запрошені також вчені, теософи з Італії, США, Києва, Бахмута, Одеси; круглий стіл, презентація книги «Про Олену Блаватську», зустрічі з теософами.

Учасники побувають на концерті фортепіанної музики, літературно-музичній композиції, представленні вистави – акторської групи з Києва.

(План заходів по годинах – додається)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*