Виставка ялинкових прикрас

Новий рік – одне з найулюбленіших свят не тільки дітей, але й дорослих. Головним атрибутом цього свята є прикрашена яскравими іграшками ялинка. І хоча ялинкові прикраси радують нас всього 2-3 тижні на рік, але вони багато чого можуть розповісти з історії свята. Пропонуємо здійснити невелику мандрівку в минуле. Ви познайомитесь з ялинковими прикрасами ХХ ст. А також дізнаєтесь про те, коли і навіщо люди почали прикрашати дерева, про перші смачні ялинкові прикраси.
Колекція новорічних іграшок музею невелика – близько 500 одиниць. Її хронологічні рамки – 30-40 р.– 80 р. ХХ ст. Цікаво, що рішенням міжнародної організації колекціонерів ялинкових іграшок “Golden Glow” (“Золоте світіння”) старовинними визнаються іграшки, вироблені до 1966 року. Формуватися музейна колекція почала в 90-х роках ХХ ст. Її поповнення продовжується.
Ця виставка ніколи б не відбулася, якби не допомога наших відвідувачів, які передавали до музею ялинкові іграшки свого дитинства. Ми дуже вдячні нашим дарувальникам! Сподіваємось, що й надалі новорічна колекція музею буде поповнюватися завдяки щирому бажанню наших гостей.
Чекаємо на вас!

Виставка триватиме з 7 грудня 2010 року по 1 лютого 2011 року
Адреса: пр. К. Маркса, 16 (Дніпропетровський історичний музей)
Тел. для довідок : +38 (0562) 46-34-22
Часи роботи музею: з 10:00 до 16:00 (вихідний – понеділок)
Вартість квитків: 7 грн. для дітей; 15 грн. для дорослих.