Свято просто неба «Музей: Етно Fest»

Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І.Яворницького
Запрошує 17 вересня з 11:00 до 17:00 відвідати свято просто неба «Музей: Етно Fest»

Музей: Етно Fest – традиційне музейне етнографічне свято, що 28 років проходило під назвою «Чисті джерела». Свято унікальним чином поєднало в собі найяскравіші аспекти української культури: музейний історичний характер та святкову невимушену атмосферу в іграх, конкурсах, талант народних майстрів та неповторність сучасного українського мистецтва, красу української музики, танців та особливості бойових мистецтв.

Цьогорічне свято – особливе. Паралельно з ребрендінгом музей розширяє та вдосконалює свято. Вперше на святі з’являється нова локація – експозиція музею. В чотирьох залах будуть діяти ексклюзивні майданчики для фотосесії, де кожен бажаючий зможе приміряти національний костюм, сфотографуватися з унікальними експонатами з етнографічної колекції музею та послухати цікаві розповіді наукових співробітників.

На площі біля музею розгорнеться справжнє народне дійство. У цьому році у святі приймуть участь більше 100 народних майстрів з міста та області. Діятимуть майстер-класи з гончарства, плетіння, петриківського розпису, тощо.

Насичена концертна програма триватиме з 11:00 до 16:00. У «Музей: Етно Fest» візьмуть участь дитячі та дорослі співочі та танцювальні колективи, серед яких: хореографічний ансамбль «Ровесник», фольклорний ансамбль Дніпропетровської академії музики ім.Глінки «Калита», дует «Співочі серця», театр танцю «Відлуння», гурт «Козацькі скарби» та ін. Порадують гостей свята і традиційні учасники, давні друзі музею Школа Козацького гарту, дитячий цирковий колектив «Дружба», школа традиційного козацького бойового мистецтва «Спас Штурм».

Вперше у святі візьмуть участь цікаві молодіжні колективи: клуб Djembe Roots виступить з імпровізацією sunset джем, гурт Nera зіграє гостям в стилі інді та фоль-року. Крім цього, особливими та незвичайними учасниками свята стануть модельне агентство «Модернлайн», які продемонструють гостям свята свою етноколекцію, та реконструктори з рольового фехтування.

З будь-якими питаннями звертайтесь за телефонами:
066-640-85-32 – Олександра Мурадова
068-665-83-97 – Олена Нелюб