Благодійна лекція ProBab

Pro що: особливості women’s mind та як ними користуватися; жінка – як непізнане, яке зберігає в собі всі відповіді – треба навчитися їх отримувати; як, граючись власними рефлексами, подовжити життя на планеті земля; культ жінки; традиції та спадковість; жінка у просторі степу; гра визначень щодо ролі жінки у суспільстві.

Вартість: 1000 грн.

ВАЖЛИВО: Кошти, зібрані від продажу квитків, стануть одним з перших внесків для купівлі підйомника для людей з інвалідністю, який буде встановлено у музеї.

Спікери: Надія Крижановська, Оксана Рутковська

Надія Крижановська – кандидат медичних наук, лікар-терапевт вищої категорії, кардіолог, СЕО Клініка Персональної Медицини. Займається кардіопревентівной медициною і модифікацією способу життя.

«Все что у нас есть сейчас — собственное тело и великолепные программы выживания, которые можно использовать для продления жизни. Наверное, самое ценное в жизни – это сама жизнь. Без всяких определений. Весь смысл жизни в реализации себя. Я ж СОМТ G/G. Воин. Если нет событий – значит можно спать. жизнь – это задание и нечего пенять что матрас не але. Надежда Крыжановская»

Оксана Рутковська – старший науковий співробітник музею. Сфера наукових інтересів: символіка традиційних жіночих прикрас у різних археологічних культурах так званої дописемної історії; знакові системи епохи неоліту – залізного віку; історія та культура кочових народів І-ІІ тис. до н.е.; воїнська, дружинна культури; озброєння; міфологія, як світосприйняття. Авторка проекту «Жива лабораторія».

РЕЄСТАРЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА за ЛІНКОМ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*