Художня виставка “ALLA”

Дніпропетровський національний історичний музей імені Дмитра Івановича Яворницького представляє виставку художніх робот дніпропетровської художниці Алли Куприянової.

Алла Купріянова народилася в Дніпропетровську (Україна). Її захоплення до живопису, таке сильне ще з дитинства, реалізувалось вже у дорослому віці. Отримавши вищу освіту в Дніпропетровському інженерно-будівельному інституті, вона дуже вдало займалася дизайном інтер’єрів. Паралельно основній роботі все більше часу присвячувала живопису, без якого останні п’ятнадцять років не мислила свого існування.
Художниця не обмежує себе рамками певного жанру. Активність і невгамовність свого темпераменту вона виплескує за допомогою мальовничих фантазій. Дніпропетровська художниця Алла Купріянова з витонченим смаком демонструє яскраві якості свого природного таланту, вільну манеру виконання, використання різноманітних можливостей кольору і форми.
Початок творчості художниці – це мальовничі враження від натури. В подальшому з’являються абстракції – то геометричні, раціонально вибудувані, то розкуті, живописно-експресивні. Найбільш цілісно на тлі попередніх робіт виглядають нові композиції, які написані акриловими фарбами в графічно-вітражній манері. Перш за все, це серія картин, що втілюють жіночі образи. На деяких картинах ніжність, чуткість, загадковість ледь проглядується крізь лінії та форми на картинах, так само, як тіло може приваблювати й спокушати через жіночу комбінацію. Художниця будує задум на асоціаціях, намагається зазирнути за зовнішню оболонку видимого світу, вловити суть і характер зображуваного.
Алла Купріянова – на порозі нових творчих здобутків.
Вона чекає зустрічей зі своїм глядачем, який, безумовно, оцінить щедрий дар її душі, небайдужого характеру.

Адреса: проспект Карла Маркса,64 (філія ДНІМ – Музей “Літературне Придніпров’я”)
Телефон для довідок: (0562) 778-01-00
Часи роботи музею: вівторок, п’ятниця, субота, неділя з 11:00 до 17:30 без перерви; середа з 11:00 до 20:00
Вартість квитків: 2 гривень для школярів, студентів; 4 гривні для дорослих.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*