Без ляльок, без дизайну…( живопис та графіка Всеволода Шарко та Аліни & Каріни Гаєвих)

08.04 – 29.04.
«Без ляльок, без дизайну» – спільний проект Всеволода Шарко, Аліни та Каріни Гаєвих. Без ляльок, без дизайну. Навіщо? З якою метою? Чому,власне без ляльок та без дизайну, коли і дизайн, з одного боку, і виготовлення ляльок з іншого – така звикла надійна справа,яка загалом,надає свободу ? До того ж, у Шарко в дизайні й у Гаєвих в ляльковій справі є певна репутація, перемоги нагороди, та клієнти.
То ж навіщо всі ці неабиякі зусилля для пересування в бік від звиклого?
А щоб не забути. Не забути про важливе! Про те, що місяць насправді, народжується з лампочки, що музика має свій колір та смак. Що час стає відчутним, коли дме вітер. Не забути про те що янголи розвішують свої крила в небі ,коли втомлюються від людської метушні.
А ще цікаво та весело робити не як всі. І поєднати нове й старе, створене разом та вигадане окремо. А щє зібрати друзів. Та сміятися, і пити, і базікати. І піти веселими. Без ляльок та без дизайну.
Всеволод Шарко:

Щось робив, щось виходило,
Щось зникало, кимось купувалось,
Комусь скаржилось, іншим хвалилося,
У голові місяць – все, що залишилося…

Аліна & Каріна Гаєви: живопис, графіка, авторська текстильна лялька, ексклюзивний одяг, hand-made аксесуари, декоративні панно, авторське оформлення інтер’єрів – можливо це ще не все…
Можнa спробувати скласти деякий послідовний ряд нашої творчості,її зростанні та прогресі, за останні роки.
Студія образотворчогго мистецтва стала прабатьком усіх наших наступних захоплень, тому перші досягнення бул исаме з малюнку.
2007р. – авторська виставка живопису, графіки, ляльок та арт-аксесуарів «МАРИNАД», галерея «City-art», м.Дніпропетровськ;
2007р. – учасники художньої виставки «Бабье лето», галере БК ДІІТу, м. Дніпропетровськ;
2007р. – авторська виставка текстильної ляльки «Ляльковий хоровод», кав’ярня «Паралелі», м. Дніпропетровськ;
2008р. – переможці міжнароднлгл конкурсу молодих дизайнерів-модельєрів «Печерські каштани», в номінації текстиль, диплом I ступеня за колекцію ляльок «Українське весілля», м.Київ; Паралельно з малюнком ми завжди були цікаві до ручної роботи HANDE MADE. Зацікавленність підкріплювалась вмінням і знанням, що і привело до певного розвитку і досягнень.
Наступним зайняттям став одяг. Тому складемо хронологію участі і перемог в конкурсах пов’язаних з текстилем, одягом і прикладною творчістю:
2006р. – учасники міжнародного конкурсу молодих дизайнерів-модельєрів «Печерські каштани», м.Київ;
2006р. – переможці міського конкурсу молодих дизайнерів-модельєрів «Золота голка», диплом III ступеня, м.Дніпропетровськ;
2006р. – переможці обласного конкурсу дизайнерів-модельєрів «Золота голка», (спеціальний приз), м.Дніпропетровськ;
2006г. – показ колекції для близнюків на близнюках «Вечір подвійного стандарту – Re:акція від А&К Гаєвих», в рамках презентації нової книжки братів Капранових «Розмір має значення», музей Літературне Придніпров’є, м.Дніпропетровськ; Півпрацюємо з МА «АртВертеп».

Адреса: пр. К.Маркса, 64 (музей Літературне Придніпров’я)
Часи роботи музею: вівторок, п’ятниця, субота, неділя з 11:00 до 17:30 без перерви; середа з 11:00 до 20:00
Вартість квитків: 2 грн. для школярів, студентів; 4 грн. для дорослих.
Тел. для довідок: (0562) 778-01-00

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*