ВИСТАВКА, присвячена 200-річчю від дня народження М.В.Гоголя

01.04.09.
Виставка підготовлена музеєм «Літературне Придніпров’я» та Дніпропетровським регіональним клубом екслібриса та графіки «Кобзар».
До складу виставки увійшли присвячені М. В. Гоголю графічні роботи та екслібриси членів клубу екслібриса та графіки «Кобзар»: Василя Хвороста, Ірини Калядіной, Сергія Алієва-Ковикі, Кароліни Касьяненко, Анатолія Худякова, Елли Гершанович, Бориса Куновського, а також роботи Василя Лопати та Миколи Нейміша.
Розділом експозиції стала серія унікальних листівок минулого і позаминулого століття із зібрання Володимира Козловського, а також унікальне видання 1901 року поеми М. В. Гоголя «Мертві душі» із зібрання дніпропетровського колекціонера Олександра Смакоти.
Окрасою виставки став і авторський плакат (афіша) давнього друга літературного музею Сергія Алієва-Ковикі зі спеціально створеним портретом Гоголя.
Один з кращих на Придніпров’ї художників-графістів Сергій Алієв-Ковика створив для літературного музею вже понад тридцять авторських афіш до головних виставок. Його афіші були визнані кращими на Першому Всеукраїнському музейному фестивалі у 2005 році.

Адреса: пр. К.Маркса, 64 (музей Літературне Придніпров’я)
Часи роботи музею: вівторок, п’ятниця, субота, неділя з 11:00 до 17:30 без перерви; середа з 11:00 до 20:00
Вартість квитків: 2 грн. для школярів, студентів; 4 грн. для дорослих.
Тел. для довідок: (0562) 778-01-00