Простір дитячої творчості

травень 2009.
У центрі уваги Дніпропетровська – обдаровані діти. Учасники виставки «Простір дитячої творчості» – наймолодші та найталановитіші учні Центру позашкільної роботи НВК № 28.
Про НВК № 28 вчені України говорять, що це школа 21 століття, школа самореалізації особистості, школа життєтворчості та культурного виховання. Саме цю думку намагалися донести до відвідувачів виставки організатори та керівники творчих студій центру: школа має допомогти розкриттю талантів маленької людини, а ця виставка – розповісти всьому місту про юних художників та письменників.
Найменшим – 6 років, але бажання розповісти всьому світові про «світ», як у справжніх митців. І, на думку організаторів, це їм вдалося. На виставці панує атмосфера дитячих роздумів про життя: воно таке різнокольорове, таке цікаве, таке щасливе… Чому дорослі так часто забувають про це?
Твори дітей – учасників виставки спонукають прислухатися до думок нового покоління митців Дніпропетровська, придивитися й замислитися: кожна людина має природне право бути оригінальною. Поважайте право людини на творчість!
Безумовно, поруч з кожною талановитою дитиною має бути талановитий та досвідчений майстер. Ольга Бєлова, Анна Федько, Павло Гамолін, Ірина Демиденко, Марина Грабовець, Людмила Прокопенко, Людмила Втюріна, Світлана Свєжинцева, керівники студій, представили глядачам і свої творчі роботи.
У центрі уваги відвідувачів виставки знаходиться «Книга творчих досягнень учнів». Вона налічує 351 сторінку. Рівно стільки, скільки дітей у початковій школі НВК.
Протягом року цю книгу разом з учнями та батьками старанно писала Ніла Михайлівна Ломако, заступник директора школи з початкової освіти.
Спробуйте разом з нами помітити найменший успіх, підтримати кожний прояв творчості, плекати талановитих дітей Дніпропетровська!

Адреса: пр. К.Маркса, 64 (музей Літературне Придніпров’я)
Тел. для довідок: (0562) 778-01-00
Часи роботи музею: вівторок, п’ятниця, субота, неділя з 11:00 до 17:30 без перерви; середа з 11:00 до 20:00
Вартість квитків: 2 грн. для школярів,студентів; 4 грн. для дорослих.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*