Живемо всупереч – благодійна виставка дитячих фотопортретів

“Діти та рак. Рак і діти. Що може бути страшніше? Ця хвороба приходить невідомо звідки. Здається, що порятунку нема, і земля йде з-під ніг. Рак можна перемогти. Це небезпечне, важке, але виліковне захворювання!”
У день відкриття виставки, 31 травня на проспекті Карла Маркса перед входом до Діорами, з 11.00 до 16.00 захід будуть підтримувати DJ ichigek; паркур-команда “Raiz Team” буде проведена відкрита рода міжнародної школи капоейри “Rabo de Arraia”, а також, дитячі змагання з брейк-дансу серед команд дніпропетровського регіону.
Не пропустіть, це буде дуже красиво!
Крім того, у центрі виставкової зали буде встановлена сценічна площадка, на якій будуть грати музиканти, що вирішили підтримати захід.
ОСНОВНА МЕТА ПРОЕКТУ – привернути увагу громадськості до проблем дитячої онкології та благодійний збір коштів на спеціалізовану медичну техніку (інфузомати, витяжна шафа, багатофункціональні медичні ліжка, апарати для біопсії сигнального сторожового лімфовузла) і дорогі препарати хіміотерапії для дітей відділення онкогематології Дніпропетровської міської клінічної лікарні № 6 та відділення планової хірургії Дніпропетровської дитячої обласної лікарні по вул. Космічної.
ОРГАНІЗАТОРИ – Дніпропетровська волонтерська група Української відкритої асоціації організацій, груп і осіб, які працюють з дітьми, що страждають онкологічними захворюваннями (donor.org.ua), Дніпропетровський благодійний фонд “Дарина”, Храм на честь рівноапостольного князя Володимира, Православний молодіжний клуб преподобного Нестора Літописця “Берест”.
Керівник проекту – Наталля Жарова 80677959520
Куратор виставки – Олена Володіна 80673980110
Це не разова акція. Подібну виставку, приурочену до “Міжнародного дня онкохворих дитини”, з тією ж назвою “Живемо всупереч”, ми проводили з 15 по 17 лютого 2009р. в театрі Горького. Тоді нам вдалося зібрати близько 30 000 грн., на які були закуплені два інфузомата для онковідділення дитячої обласної лікарні на вул. Космічної.
Крім виставки фотографій, вже традиційно буде працювати ярмарок-продаж робіт, створених під час занять арттерапією руками дітей, що знаходяться на лікуванні. Це і малюнки, і вироби: орігамі, декупаж, глина і т.д.
Такі проекти ми плануємо проводити й надалі. Головне – це не крик відчаю, а свято перемоги дітей і дорослих, лікарів, родичів пацієнтів і всіх, хто не байдужий до чужого горя, над страшною хворобою.
Будь-яка Ваша допомога, моральна, психологічна, фінансова, навіть сама, з Вашої точки зору незначна – може допомогти врятувати життя дитині!
ДЯКУЄМО ЗА ВАШУ ПІДТРИМКУ!

Довідка:

Інфузомат – це медичне обладнання, яке забезпечує безпечне і високоточне дозування ліків, рівномірне їх потрапляння в організм дитини протягом тривалого часу. Використання інфузоматів рятує від інтоксикації організму, від розвитку побічних реакцій і ускладнень, які можуть супроводжувати інтенсивне лікування великих злоякісних пухлин. На сьогодні необхідної кількості інфузоматів в лікарнях нема. І ця проблема до сих пір не вирішена. Вартість кожного близько 19 000 грн.
Витяжна шафа – пристрій для маніпуляційних кабінетів, всередині якого медичний персонал змішує цитостатикі – токсичні препарати хіміотерапії. Витяжна шафа зводить до мінімуму вплив отруйних речовин на організм. Якщо така шафа у відділенні відсутня, або застаріла – страждають в першу чергу діти та медперсонал відділення, мимоволі перебуваючи в постійному контакті з високотоксичними леткими речовинами, що підриває і без того ослаблений імунітет маленьких пацієнтів. Орієнтовна вартість 50 000 грн.

Адреса: пр. К. Маркса, 16 (Діорама)
Тел. для довідок: 8 (0562) 46-34-26
Час роботи виставки: 10:00 – 16:00