Художня виставка «Інстинкт: творити»

П’ять молодих художників об’єднані загальним корінням. Всі вони закінчили Дніпропетровський театрально-художній коледж, традиції якого вони продовжують і розвивають, навчаючись у НАОМА (Національна академія образотворчих мистецтв та архітектури) в Києві.
Представлені роботи різні за жанром: пейзажі, портрети, натюрморти. Але об’єднує їх єдине несвідоме почуття, потяг творити. Потреба спілкуватися зі світом за допомогою фарб і кольору; мимовільна схильність реагувати на світ шляхом виплескування «себе» на полотно виявилися настільки потужними і непереборними, що придбали форму інстинкту. Це, у свою чергу, і визначило дивну, на перший погляд, назву виставки. На суд глядачів виноситься результат творчого інстинкту художників.
В силу своєї молодості вони сприймають навколишній світ гармонійним і яскравим. Звідси і свіжість, соковитість робіт; спроба повернутися до загальнолюдських цінностей, гармонії, краси, притаманної справжньому мистецтву.
На щастя глядачів, є люди, які здатні довести, що складний і грізний сучасний світ може бути ще і яскравим, радісним і щасливим.

Адреса: пр. К.Маркса, 64 (музей Літературне Придніпров’я)
Часи роботи музею: вівторок, п’ятниця, субота, неділя з 11:00 до 17:30 без перерви; середа з 11:00 до 20:00
Тел. для довідок: (0562) 778-01-00
Вартість квитків: 3 грн. для школярів, студентів; 6 грн. для дорослих.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*