Міжнародна виставка автопортрету “Рефлексія”

Ми раді представити вам другий тур виставки автопортретів, який організовано Міжнародною спілкою художників «Sztuka bez Grahic».
Перший тур цього проекту “ARTYSTA-LUSTRO-AUTOPORTRET” стартував у січні цього року в Польщі. Міжнародна виставка автопортретів була відкрита в місті Кракові. У подальшому ця виставка експонувалася у Вроцлаві, Котовіце, Гданську. Експозиція в Дніпропетровську відкриває другий тур даного проекту «Рефлексія».
У другому турі беруть участь художники України (Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Київ, Севастополь), зарубіжжя (Польща, Франція), а також російські художники-реалісти.
Мета даного проекту: показ широкого діапазону різних підходів до цікавого і, безумовно, непростого завдання – відображення художником самого себе, свого внутрішнього світу. Міжнародна спілка художників «Sztuka bez Grahic» не переслідує комерційну мету в проведенні даної виставки. Метою даної спілки  є ознайомлення глядачів з творчістю художників з різних країн. Експозицію відрізняє різноманітність стилів, підходів, манер і технік виконання – від відвертого авангарду до класичного академічного живопису.

УЧАСНИКИ ВИСТАВКИ:

Ачимовіч Юлія Радиславівна народилася 15 вересня 1990 року в місті Рені. Після завершення школи поступила на художньо-графічний факультет Південноукраїнського державного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського. Постійно бере  участь в художніх виставках Одеси. Роботи зберігаються в приватних колекціях в України, Сербії, Румунії і Росії.

Аркадьєв Дмитро Олексійович. Народився 30 червня 1973 р. в м. Дніпропетровськ. Живе і працює в Дніпропетровську. 1990 – закінчив художню школу.  Придніпровська Академія Будівництва і Архітектури – 1997 р.  Член союзу  дизайнерів України. Активно працює в жанрі станкового живопису та дизайну.

Бориcенко Марина Юріївна (21рік), Україна, м. Дніпропетровськ. Студентка ДНУ ім. Гончаря дизайн гр.УД-07 (3-ий курсу). Викладач дитячої ізостудії «Метелик» ДК Північний. Брала участь: Графічний фестиваль «Корова» 2007, 2008 (стилізація корів і плакати), «Ілюстрація» 2008 (стилізація тварин). Виставка від ДНУ в стилі ПОП-АРТ (плакат).

Чечель Тетяна, 07.12.1986 р. народження. Освіта: художня школа; університет “Україна”, спеціальність “дизайн і реклама”. Беру активну участь у  художніх виставках міста Дніпропетровськ і України. Захоплююся декоративно-прикладним мистецтвом і живописом.

Дрига Жанна Олегівна народилася 1 декобря 1987 року в місті Одеса З 1999 по 2004 рік вчилася в Художній школі ім. Костанді. У 2008 році поступила на художньо-графічний факультет Південноукраїнського державного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського. Бере участь в художніх виставках Одеси. Роботи зберігаються в приватних колекціях в Україні, Індії і Росії.

Гаврилюк Демьян. Народився 11 жовтня 1966 року.В 1996 році, закінчив Дніпропетровське державне художнє училище. Займається іконописом. В 1998 році прийняв сан священика. Працює і живе в селищі Сурсько-Литовське. Приймає активну участь в художньо-громадському житті Дніпропетровська.

Гребінник  Ольга  Сергіївна. художник і архітектор В 2003 році закінчила художнє відділення Харківського ліцею мистецтв № 133В 2009 року закінчила  Харківську  Національну академію міського господарства з привласненням кваліфікації  магістра архітектури З 2006 року займається науковою і проектною діяльністю. Учасник міжнародних, всеукраїнських і студентських наукових конференцій. Наявність друкарських видань. Роботи знаходяться в приватних колекціях України і США.

Хмелевська Наталія Олександрівна. Народилась в 1983 році. В 1998 році закінчила Великодальницьку середню школу. З 1998 по 2002 навчалась в Одеському педагогічному коледжі  м. Ушинського К.Д. В 2004 році вступила до Одеського Державного університету  м. Ушинського К.Д. на художньо-графічний факультет. В 2008 р. приймала участь в виставці “Спогади літа”, в 2009 р. у виставці “Різдвяні свята”. Твори її зберігаються в приватних колекціях України, Росіїї, Румунії.

Хомчик. Народилась 1976р. у м.Запоріжжя,в мистецькій родині. Після успішного закінчення Вижницького коледжу прикладного мистецтва (відділ художнього ткацтва) переїхала до Львова. В 2008 р. отримала диплом Чернівецького національного університету (факультет образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва). Активну участь приймала у студентських та спільних молодіжних виставках. Персональні виставки: 2004 Будапешт (галерея DunaPart), 2007 Крак в (галерея W&L), 2008 Львів (артгалерея Вишинсько ). Работи знаходяться в численних приватних колекціях і галереях Європи та Америки.

Іванов Олександр Васильович народився 23 серпня 1953 року. У 1976 році закінчив Дніпропетровський державний університет (філологічний факультет). У 1989 році закінчив Український поліграфічний інститут ім. И.Федорова(факультет книжкової графіки) .Член міжнародної спілки художників “Мистецтво без меж”. Живе в Дніпропетровську. Працює в жанрі станкового живопису.

Іванова Олена Валеріївна,1971 року народження. Закінчила Дніпропетровське художнє училище в 1991 р. У 2005 році закінчила ДНУ, кафедра образотворчого мистецтва і дизайну. Живе і працює в Дніпропетровську. Брала участь в багатьох художніх виставках України і Зарубіжжя. Роботи знаходяться в приватних колекціях України, Польщі,США.

Касьяненко Кароліна Михайлівна народилася  4.09. 1958 року, м. Нововолинськ, Волинської області  1981-1987 рр. – Український поліграфічний інститут імені Івана Федорова, м.Львів  спеціальність „Художник-графік”. Мешкає і працює в м.Дніпропетровську. Працює у галузі живопису, книжкової та станкової графіки: офорт, суха голка, монодрук   акварель, пастель.

Маматказіна Ірина Андріївна, народилася 14 червня 1987року в пмт.Великодолинское.  В 2004 році поступила в Південноукраїнський педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського на художньо-графічний факультет, який закінчила в 2008році. Приймає участь в художніх виставках Одеси,  молодіжних  творчих  виставках .

Лисенко Віктор Вікторович . Народився 20.12.1981 р. у місті Харкові. У 2006 р. закінчив ХНАГХ, отримавши ступінь магістра архітектури. Учасник і лауреат багатьох виставок в Україні, Росії та інших країнах. З 2009 р. Є членом Професійного Союзу Художників Російської Федерації. Єдиний художній рейтинг по СНД (5В). З 2009 р. Член міжнародного союзу художників «sztukabezgranic»

Максимовська Інна Яківна, 1943 г.н. закінчила Московське художнє училище ім. Калініна в 1968 році. Спеціальність – моделювання одягу і художня вишивка. З 1973 по 1979 рр. вчилася в Санкт-Петербурзькому художньому інституті ім. Рєпіна (факультет мистецтвознавства). Працює в Дніпропетровській дитячій художній школі викладачем. Виставляється як художник по вишивці. Брала участь в республіканській виставці «Текстиль» (2004, м. Київ), Міжнародна виставка «Мистецтво вишивки» (2005), Персональна виставка у Дніпропетровську (2005). Персональна виставка «Весни чарівне дихання» (2009).

Міронов. 1970-1974г. Закінчив дитячу художню школу ім. І. Рєпіна . 1974-1978г. Харківське державне художнє училище . 1982-1987 рр. Харківський художньо – промисловий інститут. Учасник обласних, регіональних і міжнародних виставок . Учасник міжнародних майстер – класів і пленэров, лауреат і дипломат міжнародних конкурсів . Роботи знаходяться в приватних колекціях і галереях України, СНД, Англії, Німеччини, Бельгії, Франції і США.

Мунтян Стела Дмитрівна народилася 14 червня 1968 року в місті Нові Анени (Молдова). У період з 1988 по 1993 навчалася на художньо-графічному факультеті Педагогічного інституту ім. К.Д. Ушинського. З 1993 працює викладачем на художньо-графічному факультеті цього інституту. Активний учасник художніх виставок України. Роботи знаходяться в художніх музеях України, а також в приватних колекціях в Україні, Німеччині і США.

Кавуліч Надія Михайлівна, народилась в 1968 році в селищі Ялта, Донецької області. В 1989 році закінчила художнє училище в місті Луганськ(Ворошиловград). В 2004 році – ХГФ Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника в місті  Коломия. Викладає в ХГФ Севастопольської філії ОГУ ім. К.Д. Ушинського Працює в жанрі станкового живопису. Художні твори Надії експонуються на художніх виставках Криму та України.

Негода Євгеній Олександрович, народився в 1957 р. в сім’ї художника Олександра Михайловича.Писати масляними фарбами почав з 4 років.Закінчив художньо-графічний факультет Криворізького Педінституту в 1987 р. Учасник обласних, республіканських, всесоюзних виставок з 1983 р. Має сім персональних виставок: “Хиларіс”, Вольдорфськая сш м. Дніпропетровськ, палац студентів м. Дніпропетровськ і т.д.Роботи знаходяться в приватних колекціях Німеччини, Ізраїлю, Еквадору, Аргентини, США, Польщі.

Омельчук Катерина (1982 р.н.), член  Національного союзу художників України. 1992-2000 рр.  Державна  художня середня школа ім. Т. Р. Шевченка. 1996-1998 рр. навчалася в студії  художнього дизайну при Київському державному університеті культури і мистецтв 2000-2006 рр. вчилася в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури на факультеті реставрації живопису. 2004- Член молодіжного об’єднання при Київському відділенні Національного союзу художників України.

Роман Олена Юріївна народжена в м. Одесі 26 серпня 1991 року. З 1998 р. по 2008 р. вчилася в одеській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №30. У 2008 році вступила до художньо-графічного факультету Південно-українського державного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського. Бере участь в багатьох художніх виставках Одеси.

Саєнко Ганна Валентинівна народилася 12 травня 1983 року в місті Лозова Харківській області. У 2004 році закінчила Харківське художнє училище відділення «ХП» (художник викладач). У цьому ж році поступила в Харківську Державну академію дизайну і мистецтв на відділення монументального живопису. Зараз студентка 5 курсу .Бере активна участь конкурсах, виставках. Виставкова діяльність почалася  в 2005 році. Учасниця понад 15 всеукраїнських, міжнародних, обласних виставок .Серед яких найзначніші: Групова виставка «У пошуках совершенства»в офісі ім. Фулбрайта, м. Київ. 2008р .; Групова виставка «Історичне чувство»в офісі ім. Фулбрайта, м. Київ. 2008 р.; Міжнародна виставка Львівський Осінній салон «Високий Замок 2008»; Всеукраїнська виставка присвячена 200 річчю Гоголя, м. Полтава, 2009 р. У 2009 році прийнята в Харківську організацію Молодих художників України. Живе і працює в м. Харкові. Роботи знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Швейцарії.

Світлична Анастасія Іллівна народилась 5-ого липня 1990 р. м. Дніпропетровськ. У 2007 р. закінчила Ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті. З 2007 і по теперішній час є студенткою ДНУ, спеціальність «Дизайн».Участь у виставках і конкурсах:Міжнародний фестиваль дизайну «Корова», 2007р. Міжнародний фестиваль дизайну «Корова», 2008р. Виставка ілюстрації’07. Студентська виставка творчих робіт – ДК Студентів, травень 2009.

Толстенєва Тетяна Юріївна народилася в 1986 р. в м. Дніпропетровськ. Вчилася з 2000-2003 рр. в ДТХК (Дніпропетровський театрально-художній коледж), спеціальність «Дизайн».2003-2009 ХАДИ (Харківська академія дизайну і мистецтв), спеціалізація «Промисловий дизайн».Участь у виставках: 2007 р. «Вектори творчества»2007 р. «Григорій Сковорода в екслібрисі і графике»2007 р. «Репліканти. Новий век»2009 р. Міжнародний Фестиваль дизайну і реклами «Молоді дизайнери назустріч  Євро-2012».

Усова Ірина Володимирівна народжена в м. Одесі 23 вересня 1991 року. З 2000 р. по 2007 р. вчилася в Дитячій школі мистецтв №4 у класі образотворчого мистецтва. У 2008 році вступила на художньо-графічний факультет  Південно-українського державного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського. Брала участь у художніх виставках  Одеси.

Величко Дмитро Олександрович народився 1 лютого 1989 р. в місті Білопольє в Сумській області. Навчається на художньо-графічному факультеті Південноукраїнського державного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського. Працює в жанрі станкового живопису, займається художньою фотографією. Приймає активну участь в художніх виставках Одеси. Роботи зберігаються в приватних колекціях України, Росії і Білорусії.

Вовк. Народився в 1954 р. на околиці м. Полтави. У 1972 р. закінчив Полтавську художню школу. У 1979 р. закінчив ОГХУ ім. Грекова. Вчився в Кріштопенко В.У. і Лукина С.І. Працює в техніці станкового і монументального живопису. Додатковими є графіка, кольорова дрібна скульптура.

Загребельна Альона Олегівна, 2 квітня 1990 р.н., Дніпропетровьск, Україна. Студентка Дніпропетровського Національного університету ім. Олеся Гончара, гр. УД-06, третій курс, факультет української і іноземної філології і мистецтвознавства, дизайн. Приймає активну доля в у виставках і конкурсах: «XI Всеукраїнська студентська Олімпіада з дизайну» – заохочувальний диплом, за конструктивність мислення (Харків, 2009 р.) «КОРОВА!!!!» – міжнародний фестиваль дизайну, номінація «плакат», «графіка», «наочний дизайн» (Дніпропетровськ, 2006, 2007, 2008 рр.).

Залевська Альона, 1977 р. народження. У 1999 році закінчила Криворізький педагогічний університет, художньо-графічне відділення. З 2000-го року – старший викладач на кафедрі образотворчого мистецтва і дизайну Дніпропетровського Національного університету. В даний момент працюю над дисертацією в області мистецтвознавства. Професійне хобі – батик.

Адреса: пр. К.Маркса, 64 (музей Літературне Придніпров’я)
Часи роботи музею: вівторок, п’ятниця, субота, неділя з 11:00 до 17:30 без перерви; середа з 11:00 до 20:00
Вартість квитків: 3 грн. для школярів, студентів; 6 грн. для дорослих.
Тел. для довідок: (0562) 778-01-00