Планета “Дніпропетровськ” (фотовиставка Павла Маменка)

Дніпропетровський національний історичний музей імені Дмитра Івановича Яворницького презентує фотовиставку “Планета “Дніпропетровськ” міського фотографа Павла Маменко.

Фотохудожник Павло Маменко народився і виріс у Дніпропетровську. Фотографією захоплюється ось вже 40 років, з п’ятого класу. Перший фотоапарат – подарунок батька.
Одним з основних напрямів його творчості є міський пейзаж. Найбільш характерні фотографії з нетрадиційними ракурсами і незвичайними видами Дніпропетровська. Найчастіше це види зняті з численних висотних будівель міста.
П. Маменко співавтор двох альбомів з видами Дніпропетровська, йому належить також кругова панорама нашого міста, що вийшла у видавництві “Днепрокніга” у 2008 році. Більше трьохсот робіт автора представлені на міському сайті gorod.dp.ua.
Є ще одне захоплення у фотомайстра: на основі старих фотографій йому вдалося реконструювати панорами дореволюційного Катеринослава. Він визнає: хоча фототехніка у наших попередників була куди скромніша нинішньої, однак майстерності у піонерів катеринославського фото не відняти.
У послужному списку П. Маменка численні міські пейзажі більш ніж 40 міст України, в тому числі ще дві кругові панорами – Чернівців та Коломиї.
Він є одним з співавторів проекту з видання альбому “Славетнi мicта України” до двадцятирічного ювілею незалежності України.
Павло Маменко не поспішав виносити свої роботи на суд глядача. Вимогливий до себе, відточував майстерність, співвідносив себе з творчістю колег. Але в цьому році це вже друга поспіль його виставка. Успіх у відвідувачів мала фотовиставка Павла Маменка, що пройшла у вересні 2009 року в рамках Дня міста на території парку імені Т. Шевченка.
Нинішня експозиція нараховує більше 30 робіт.

Куратор виставки Сергій Гуназа: info@gunaza.com.
Сторінка П. Маменка в інтернеті

Адреса: пр. К.Маркса, 16 (діорама “Битва за Дніпро”)
Тел. для довідок: (0562) 46-34-26
Часи роботи виставки: з 10:00 до 18:00 (вихідний: понеділок)
Вартість квитків: 2 грн. для школярів, студентів; 4 грн. для дорослих

Якщо ви бажаєте скористатись послугами професійного весільного фотографа, родимо звернутись до фотостудії Wedstory. Wedstory — це краща можливість отримати чудові фотографії вашого весілля або love-story, тематичної фотозйомки під час медового місяця.