Виставка картин Ільї Пруненко “Репрезентація”

Ілля Пруненко живе та працює в м. Дніпропетровськ, Україна. Основні напрямки роботи: живопис, відео, енвайромент .

Ілля Пруненко художник, який не дивлячись на молоді роки, дуже швидко набирає обертів та визнання у світі сучасного мистецтва. «Репрезентація» це друга персональна виставка автора у Дніпропетровську. На виставці Пруненко покаже глядачам свої ранні твори та частину нового проекту «маленький ріг» деякі картини з якого написані за кілька днів до відкриття . Без сумніву ранні роботи  можна назвати модерністичними, а нові віднести до постмодернізму, звідси й назва «репрезентація», мається на увазі репрезентація образу від модернізму до постмодернізму, тобто певні етапи розвитку, відображення одного на іншому, але вже у іншому світлі.

Зрозуміти шлях яким йде художник, його думки, вираження ідеї, можна лише дивлячись на той разючий контраст який є між роботами Пруненка. Контраст у вираженні ідей, зміна почерку. Досі жоден художник не показував глядачам так чітко і прозоро свого прогресивного розвитку від одного стилю до іншого, який різко критикує попередній – від модернізму до постмодернізму.
«Я не хочу акцентувати увагу на окремих творах, пояснювати ідею, хоча це й доведеться робити. Я показую розвиток художника, тобто себе, зміну мислення, зміну техніки письма, ця зміна мене самого здивувала. Глядач же має змогу зазирнути за куліси  і хоча б частково зрозуміти, як це відбувається, цей процес репрезентації, процес розвитку особистості». Ілля Пруненко
Дійсно зміни вражають, особливо якщо говорити про почерк художника – роботи дуже відрізняються.
Зміна мистецьких епох від модернізму до постмодернізму відбувалася у 1968 – 70-их роках, але ж це зміна цілих епох! Цю ж зміну епох, але у зменшеному форматі можна побачити на прикладі одного художника і це дійсно захопливе видовище!

Адреса: пр. К.Маркса, 16.
Тел. для довідок: (0562) 46-34-22; 0633298240
Часи роботи музею: з 10:00 до 16:00 (вихідний: понеділок)
Вхід вільний

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*