Виставка “За покликом душі”

В музеї «Літературне Придніпров’я» відкрилася виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреата мистецької премії ім.Тетяни Пати Ольги Родкіної та її вихованців.

На виставці представлено понад 100 авторських ляльок мотанок розміром від п’яти cм до півтора метра з яскраво виявленими етнографічними особливостями, характерними для Середньої Наддніпрянщини. Споглядаючи ляльки, відразу поринаєш в магічну атмосферу світла, добра і любові. Глибинне знання традиції, неповторний спосіб виконання кожної ляльки робить твори майстрині. унікальними.. На виставці відвідувачі зможуть не тільки познайомитись з давнім родинним оберегом українців, а й зробити селфі з найбільшою лялькою мотанкою у відтвореному експозиційному етнокомплексі.

В експозиції представлені рушники виконані в техниці, характерній для Наддніпрянщини, Подільщини, Слобожанщини. Вишивка виготовлена з використанням швів: «курячій брід», виколювання, вирізування, лиштва та давньої техніки-занизування. На виставці також представлені серветки, виконані в скандінавській техниці хардангер, та багато цікавих дрібничок: гольнички, листівки, сумочки та інше.

Майстриня є учасником багатьох міських, регіональних та всеукраїнських виставок, різноманітних фольклорно-етнографічних заходів міста. Своїм досвідом щедро ділиться із вихованцями і представляє разом зі своїми роботами і витвори своїх талановитих учнів.

Щиро запрошуємо містян та гостей міста зануритися у світ української автентичної вишивки та сакрального мистецтва української ляльки.

Виставка «За покликом душі» працює в музеї «Літературне Придніпров’я» з 25 вересня по 31 жовтня 2019 року.

Вартість квитків: для дорослих – 50 грн., для студентів і учнів – 10 грн.
Тел. для довідок: 067 2110543; 056 7364222; 099 7137443
Fb: litmuseumdnipro
Tw:litmuzdnipro