Виставка фоторобот “М в квадраті”

28.04.10 – 15.05.10

Виставка фоторобот Марка Мілова і Мелора Назарова “М в квадраті”

На виставці представлено більше 60 робіт членів Національної спілки фотохудожників України – Марка Мілова і Мелорa Назарова.

Марк Мілов є представником другого покоління Дніпропетровської академічної школи фотографії. Творчі уподобання автора – художній портрет, пейзаж, міський пейзаж, натюрморт. Любить прості сюжети, але при цьому намагається проникнути в саму суть матеріалу, будь то людина, природа чи предмет. Учасник багатьох вітчизняних і зарубіжних фотовиставок і фотосалонів, починаючи з 1984р. Автор 6-ти персональних виставок. Роботи зберігаються у колекціях Московського Дому фотографії, Московського державного університету, а також в приватних і корпоративних колекціях в Україні, Грузії, Європі та США.

Мелор Назаров – представник нового покоління Дніпропетровської школи фотографії, призер і дипломант міжнародних і українських фотовиставок, що проводяться під патронатом таких всесвітньо відомих організацій, як Міжнародна федерація фотомистецтва (FIAP), Фотографічна асоціація Америки (PSA) та Європейський Фотографічний Союз (ISF).

Цих двох представників різних поколінь пов’язує інтерес до художньої, пікторіальної фотографії з її прагненням передачі емоцій, почуттів, філософії. Представлений глядачам проект показує ще одну точку дотику інтересів авторів – любов до квадратного формату фотографії.

Адреса: пр. К.Маркса, 64 (музей Літературне Придніпров’я)
Часи роботи музею: вівторок, п’ятниця, субота, неділя з 11:00 до 17:30 без перерви; середа з 11:00 до 20:00
Вартість квитків: 3 грн. для школярів, студентів; 6 грн. для дорослих.
Тел. для довідок: +38 (0562) 778-01-00