Фотовиставка “Панорамна Україна”

Василь Гелевачук та творча група ГУНАЗА презентують фотопроект “Панорамна Україна”.

“Вважаю його найграндіознішим і найцікавішим, які започатковував у своїй багаторічній творчості. У ньому прагнув відобразити неповторну красу рідних місць”.
Василь Гелевачук

В проекті відображені природні парки, заповідники і взагалі дивовижні місця, овіяні легендами та оспівані поетами. До речі, сьогодні в Україні 17 національних парків, 21 заповідник та безліч чарівних куточків. Гелевачук приділив велику увагу малознайомим місцям, які виглядають просто-таки фантастично в різні пори року і різні години доби. Інформацію про панорамність місцевості брати було нізвідки і це змушувало ризикувати, відправляючись у мандрівку за 1000 кілометрів в ті чи інші краї.
Для реалізації задуму фотограф застосовував комплект фотознімального обладнання вагою понад 20 кілограмів. Фотозйомку проводив спеціальними камерами німецького та японського виробництва на позитивну фотоплівку, що і забезпечило високу якість зображення.
Відзнято понад 1000 панорам, з яких у проект включив лише 100. За чотири роки роботи над задумом Гелевачук подолав 120000 тисяч кілометрів.

Василь Гелевечук (м. Кривий Ріг, Україна). Закінчив університет мистецтв (м. Москва). Стажувався в майстерні Флоріана Адлера (Німеччина), лауреат слайд-фестиваля “Лесині джерела”, учасник і переможець багатьох фотоконкурсів і міжнародних виставок, має публікації в журналах, газетах і книгах 45 країн світу. Автор багатьох виставок, листівок і проектів.

Виставка триватиме: з 18 лютого по 18 березня 2011 року
Адреса: пр. К. Маркса, 16 (Дніпропетровський історичний музей)
Тел. для довідок : +38 (0562) 46-34-22
Часи роботи музею: з 10:00 до 16:00 (вихідний – понеділок);
Вартість квитків: 2 грн. для дітей; 4 грн. для дорослих.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*