Художня виставка “Зоряною стежиною до сузіря талантів…”

Виставка дитячої творчості зразкового художнього колективу «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття», у якій беруть участь діти віком від 5 до 17 років.
На виставці представлені роботи вихованців ШОМ з образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, а саме графіка, живопис, петриківський розпис, кераміка, лозоплетіння, різьблення по дереву, витинанка, батік, дизайн. Частина художніх робот розміщена на флітчпартах Agat97. Різноманітна тематика робіт, у яких розкриваються щире сприйняття дитиною її внутрішнього світобачення, її сподівання, надії та мрії. Маленькі учасники виставки своїм натхненням, баченням краси оточуючого й своєю дитячою майстерністю присвячують свої незвичайні твори мистецтва людині у Всесвіті та її духовному світу. В творчих роботах дітей виражена дитяча надія і віра у світле майбутнє, і сподівання на все найкраще.
Колектив «Школи образотворчих мистецтв «Суцвіття» розпочав свою діяльність у 1992 році на базі Центру позашкільної роботи Бабушкінського району м. Дніпропетровська. Школа була заснована на основах студії образотворчого мистецтва. Пізніше, за ініціативи педагогів та, враховуючи запити і пропозиції батьків, веління часу, у студії діти почали вивчати петриківський розпис, історію мистецтв та інші види декоративно-прикладного мистецтва. Саме тому, в 1996 році виникла потреба у створенні «Школи образотворчих мистецтв «Суцвіття». З того часу вихованці ШОМ, протягом 4-х років навчання вивчають наступні дисципліни:

 • малюнок;
 • лозоплетіння;
 • живопис;
 • різьблення по дереву;
 • композиція;
 • витинанка;
 • петриківський розпис;
 • графіка;
 • кераміка;
 • вишивка стрічками;
 • дизайн;
 • історія мистецтва.

У колективі ШОМ «Суцвіття» працюють 9 педагогів, які навчають своїх вихованців за комплексними авторськими програмами. Щорічно в кінці навчального року учні Школи складають заліки та іспити з вивчених у поточному навчальному році дисциплін. На четвертому році навчання діти за власним покликанням обирають тематику дипломної роботи по одній з вивчених дисциплін, складають випускні іспити, захищають дипломну роботу та отримують свідоцтво про позашкільну освіту.
При Школі функціонує образотворча студія «Барвінок» для дітей віком від 5 до 9 років, де найменші вихованці знайомляться зі світом прекрасного та роблять свої «перші кроки» в образотворчому мистецтві. В гуртках, що працюють у клубах школярів за місцем мешкання – «Фантазія» і «Дружба», діти опановують та удосконалюють вміння та навички з декоративно-прикладного мистецтва, розвивають свої здібності в декоративному розписі й паперовій пластиці.
На заняттях у творчих групах проводиться робота з творчо обдарованими дітьми та учнівською молоддю. Результат цієї роботи – творчі здобутки наших вихованців і перемоги у конкурсах різних рівнів з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
«Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття» є лауреатом та дипломантом Міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських виставок, фестивалів, конкурсів.
У 2002 році Школі образотворчих мистецтв «Суцвіття» присвоєне почесне звання «Зразковий художній колектив». У 2006 році колектив успішно підтвердив це звання і не зупиняється на досягнутому. Бо саме любов до мистецтва робить наших дітей щасливими.

Виставка триватиме: з 6 квітня по 30 травня 2011 року
Адреса: пр. К.Маркса,64 (музей «Літературне Придніпров’я»)
Тел. для довідок: +38(0562) 778-01-00
Часи роботи музею: вівт., п’ятн., суб., нед. з 11:00 до 17:30 без перерви; середа з 11:00 до 20:00
Вартість квитків: 3 грн. для школярів, студентів; 6 грн. для дорослих.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*