Виставка живопису Тараса Триндика

На виставці представлено 30 робіт автора. Від великих абстрактних полотен, написаних ніжно і тонко, «акварельно», поетичних сумних пейзажів, натюрмортів постановочних з туманним середовищем, портретів, де зображені здаються прибульцями з паралельного світу, він протягом десяти років приходить до чогось іншого. Зрілість ознаменувалася складністю і різноманітністю рішень в одному і простотою в іншому. Все стало вагоміше, потужніше, значніше в формальному пласті творчості. Захоплення поліхромією породили до життя «дорогоцінні полотна». Вони змушують згадати старовинні скарби в бронзових скриньках, розкішну красу ювелірних прикрас, пестять око переливами багатоцвіття.
Про Тараса Триндика багато написано. Помічено, що на просторах його полотен панують «пошуки краси» і споглядання їх рятує не тільки від поганого настрою але і від «весняного авітамінозу», що майстер не прагне підкласти під свою творчість катки «крутого концепту».
У такому разі для кого ж живопис художника? Напевно, все-таки для нас з вами. Для тих, хто хоче насолодитися красою думки і почуттям, про що подумати у власне задоволення: про планетарність і клітинність, вічне і моментальне, про заманливо цікаві процеси аналізу і синтезу. До цьому розпорядженні калейдоскопічністю декоративного живопису, чиї складові протиборствують і ладять один з одним, розгораються в своїй кольоровості або хмурніють, стаючи напруженим знаходячи низьке звучання в музичній канві написаного.

Біографія художника.
Народився Тарас Триндик в 1973 році в Дніпродзержинську. Його батька, Віктору Григоровичу, було не чуже мистецтво: оформляв інтер’єри, писав портрети. Він трагічно загинув в 1975 році.
Мати, Тамара Федорівна, сама ростила двох синів. Це вона привела Тараса в дитячу художню школу. Її директора, Віктора Микитовича Богонос, він згадує досі.
С1989 по 1994 р. навчався в Дніпропетровському державному художньому училищи. Серед педагогів особливою повагою користувався у Тараса Комунар Савелійович Беркут.
Благотворним для нього був вплив дядька, Миколи Захаровича Триндика, заслуженого художника Кабардино-Балкарії, пейзажиста, майстри тематичної картини.
У 1994 році одружився на Світлані Кошковській. Є дочка Аліса.
У 1997 році переїхав до міста Дніпропетровська.

2001 – ювілейні художні виставки, присвячені 225 – річчю Дніпропетровська, в Дніпропетровській організації Національної Спілки художників України та в Дніпропетровському художньому музеї.
2002 – молодіжна виставка «Пунктири майбутнього» в Дніпропетровському художньому музеї. Став лауреатом і отримав губернаторську премію.
2002 – перша персональна виставка в Дніпропетровському художньому музеї.
2003 – друга персональна виставка в Дніпропетровській організації Національної Спілки художників України.
2004 – виставка сучасного мистецтва «Художники Придніпров’я. Новий відлік ». Дніпропетровськ – Нікополь – Київ.
2005 – всеукраїнський фестиваль «Спека».
2006 – третя персональна виставка в Дніпропетровському художньому музеї.
2006 – четверта персональна виставка в галереї «Ленін». Запоріжжя.
2007 – виставка «12 місяців – 12 художників» в галереї «Борзов». Дніпропетровськ.
2008 – молодіжна виставка «Молодильні яблука» в Дніпропетровському художньому музеї.
2011 – «Різдвяна виставка» в галереї «Ленін». Запоріжжя.
2011 – шоста персональна виставка в галереї «Primus». Львів.
2011 – сьома персональна виставка в «Галерея на Короленка». Дніпропетровськ.
2012 – восьма персональна виставка в Дніпропетровському історичному музеї.

Виставка працюватиме з 16 квітня по 12 травня 2012 року
Адреса: пр. К.Маркса, 16
Тел. для довідок: (0562) 46-34-22
Час роботи музею: з 10:00 до 16:00 (вихідний: понеділок)
Вхід: 2 грн. – дитячий, студентський, 4 грн. – дорослий

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*