Виставка картин Світлани Іванченко

Світлана Іванченко – художниця, яка працює у близький до природи техніці – її картини і панно складаються тільки з натуральних матеріалів: від кварцового піску і черепашок до корінців рослин і кори коркового дуба. На виставці представлено 40 робот майстрині.

Світлана народилася і виросла на березі Чорного моря, в Ялті. Навчалася в художній школі відомого кримського художника Сергія Бокаева. Пізніше закінчила Глухівський педагогічний інститут ім. Сергєєва-Ценського за фахом образотворче мистецтво.
Першу картину з піску і черепашок молода українська художниця назвала «Піна». Потім була серія морських етюдів: «Медуза», «Золота рибка», «Стихія», «Крим», «Мушлі».

Особливість картин Світлани в тому, що і ласка морського прибою, і тепло жіночого тіла, і витонченість натюрмортів, виконаних без будь-якої ретуші і підфарбовування, пронизані добротою душі і кропіткої роботи автора.
Роботи Світлани Іванченко мало кого залишають байдужими і прикрашають приватні колекції поціновувачів мистецтва України, Росії, Німеччини, Естонії, Домініканської Республіки.

Виставка працюватиме з 15 по 22 червня 2012 року
Адреса: пр. К. Маркса, 16
Тел. для довідок: (0562) 46-34-22
Час роботи музею: з 10:00 до 16:00 (вихідний: понеділок)