Фотовиставка-квест “Катеринослав-Дніпропетровськ: перевтілення у кольорі та часі”

Впізнати сучасні краєвиди міста в старовинних фотографіях Катеринослава – така є мета нової фотовиставки-квесту.
Місія фотовиставки-квесту – показати урбаністичні зміни Дніпропетровська у часі та кольорі за останні півтора століття. А також надати відвідувачам можливість замислитись та пошукати аналогії й відмінності у відтворенні старого та нового міста.
«Пам’ятаючи основні етапи історичного розвитку нашого регіону, ми будемо впевнено будувати його майбутнє. Зараз Дніпропетровськ – це провідний космічний, науково-технічний, рекреаційний та культурно-історичний центр регіону та України. Вивчення змін в архітектурі нашого міста, у його культурному та економічному розвитку – важлива складова модернізації та розбудови інфраструктури. Фотовиставка-квест дніпропетровця Павла Маменка – це чудова можливість для жителів Дніпропетровська ознайомитись із цікавими особливостями урбаністичних змін міста, долучитися до дискусій та зробити свій внесок у дослідження історії міста й регіону», – сказав голова облдержадміністрації Олександр Вілкул.
На виставці приватного фотохудожника Павла Маменка «Катеринослав-Дніпропетровськ: перевтілення у кольорі та часі» будуть представлені панорамні фотореконструкції міста на основі маловідомих фотографій Катеринослава, починаючи з 1870-х років. Уперше в Дніпропетровську будуть презентовані світлини сучасного міста, виконані в новій техніці «друк на склі».

Довідка:
Дніпропетровець, фотохудожник, колекціонер, мандрівник та спортивний фотожурналіст Павло Маменко досліджує Наддніпрянщину, зокрема, Катеринослав багато років. Краєзнавець має колекцію старовинних листівок і фотографій (близько 400 знімків) Дніпропетровська, яку він збирає не одне десятиліття.
Відвідувачі, які правильно визначать усі назви зображених на фото будинків та вулиць нашого міста, отримають подарунки від музею (видання ДНІМ).

Виставка працюватиме з 21 червня по вересень 2012 року.
Будинок-музей працює: вівторок, середа, субота, неділя з 10 до 16 години.
Тел.: 47-27-61, 47-27-33.
Адреса будинку-музею: площа Шевченка, 5 (біля парку ім. Шевченка).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*