Виставка “Запорізька творча фотографія 1962-2012”

У 1962 році в Запоріжжі започаткувався рух творчих людей об’єднаних захопленням творчою фотографією. Запорізька обласна організація національної Спілки фотохудожників України (ЗООНСФХУ) створена в 1991 р. на базі Запорізького міського фотоклубу,який існує з 1963 року.
Організація об’єднала понад 250 фотолюбителів м. Запоріжжя та Запорізької області.
Запорізький фотоклуб був одним з кращих в СРСР та на Україні, за визнанням журналу «Радянське фото». Світова преса писала що фотографія в СРСР цвіте в Прибалтиці, Москві, Ленінграді та Запоріжжі.
Запорізькі фотомайстри активно брали та беруть участь на всесоюзних,всеукраїнських та міжнародних фотовиставках,завойовуючи нагороди найвищого рівня.
Такі імена як Роман Баран, Олег Бурбовський, Олег Красовський, Володимир Філонов, В’ячеслав Тарасенко, Євген Компанійченко, Віктор Кадурін, Сергій Шведенко, Інна Федотова, Олександр Ларкін, Сергій Лавров, Борис Дворний, Михайло Бондар принесли славу запорізької фотографії в Україні та поза її межами. За минулі роки автори додали у скарбничку клубу сотні медалей,дипломів та призів Гран-прі.
Треба відзначити,що запорізька творча фотографія живе та бурхливо розвивається.
Останнім часом колектив поповнюється молодими талановитими авторами,такими як Сергій Завгородній, Володимир Мальцев, Тетяна Люта, Артем Носенко, Марина Ганчева та інші.
Сьогодні ЗООНСФУ налічує 48 фотохудожників і понад 80 членів фотоклубу.
Виставка «Запорізька творча фотографія 1962 – 2012» уявляє собою спробу зібрати на одній площині, та проаналізувати п’ятдесятирічній шлях розвитку фотографії у серці славетного козацького краю.

Виставка триватиме: з 6 вересня по 19 жовтня 2012 року
Адреса: пр. К.Маркса,64 (музей «Літературне Придніпров’я»)
Тел. для довідок: (0562) 778-01-00
Часи роботи музею: вівт., п’ятн., суб., нед. з 11:00 до 17:00 без перерви; середа з 11:00 до 19:00

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*