Виставка картин сестер Черняєвих “У пошуках вічного”

Виставка картин сестер Черняєвих – це їх перша персональна експозиція, в якій представлені портрети, натюрморти, пейзажі, серія кінних робіт, створених за останні роки. Всі роботи об’єднані любов’ю до природи, наповнені роздумами про життя.

СЕСТРИ ЧЕРНЯЄВИ:

Світлана (1956 р.) і Валентина (1959 р.), народилися в м. Ризі (Латвія) в сім’ї військовослужбовця. Закінчили інститут іноземних мов в м. Мінську (Білорусь) за фахом “Іспанська і англійська мови”. Закінчили Університет мистецтв ім. Н.К. Крупської у Москві (факультет образотворчих мистецтв, відділення станкового живопису та графіки).
Працювали в КБ “Південне”. На ВО “ПМЗ” працювали художниками-оформлювачами. Після розвалу СРСР застосували свої знання на перекладацькій роботі. Весь вільний час присвячували живопису. Виявляючи свободу індивідуального творчого самовираження, виробили свою творчу манеру, засновану на правдивості зображення навколишнього світу. Частина картин знаходиться в приватних колекціях в Росії, Білорусі, Україні, Франції, Англії. Більшість картин – це натюрморти, в яких особлива увага приділяється реальній передачі кольору, об’ємності форм, де предмети підкреслюють тривимірний простір і різноманітності фактур компонентів. Є цілий ряд натюрмортів із зображенням квітів, фруктів, овочів, наповнених трепетним подихом життя. Також представлені портрети, пейзажі, серія кінних робіт, які несуть певне смислове навантаження. Вчителем і джерелом натхнення є Природа. Рушійна сила творчості – це любов до життя, прагнення до гармонії і досконалості. Сила мистецтва в моральності. Мета мистецтва – сіяти розумне, добре, вічне.

[pe2-gallery class=”alignleft” ] 1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg[/pe2-gallery]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*