Виставка майстрів сучасної вишивки

Для мешканців та гостей міста роботи будуть представлені вперше. 26 авторів представлять експозицію з понад 150 робіт, виконаних в техніці вишивки хрестом, бісером, стрічками, гобелен. Сюжети вишивок – ікони, пейзажі, портрети, натюрморти, репродукції картин відомих художників.
Вишивання – складна, копітка ручна робота. Той, хто захоплений вишивкою, знає, чому він так любить це заняття – вся справа в процесі творення, коли на твоїх очах відбувається народження краси, в почутті задоволення і радості, що приходить із закінченням складної роботи. Адже вишивка – це той вид рукоділля, що створюється на багато років, роблячи теплим і затишним будь-який будинок, радуючи око і залучаючи інтерес оточуючих.
Творці вишитих картин – люди різних професій та віку, але об’єднує їх любов до цього особливому виду мистецтва. Хоча прийнято вважати вишивку традиційно жіночим мистецтвом, серед авторів є і чоловіки.

«…Все увидите своими вы глазами
Приходите с парой или сами!
Вся душа представлена в твореньях,
Созданных на грани озаренья!…»

Виставка триватиме з 7 червня по 7 липня 2013 року
У приміщенні діорами «Битва за Дніпро»
Кожен день крім понеділка та останньої п’ятниці місяця з 10.00 до 16.15

[pe2-gallery class=”aligncenter” ]

АФИША.jpg

[/pe2-gallery]

[pe2-gallery class=”alignleft” ] Икона.jpgФея.jpgФото055.jpg01-(1).jpg01.jpg02.jpg11.jpgИрисы.jpgКоты.jpgРакушки.jpg[/pe2-gallery]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*