Виставка одного дня “Крізь час порогами Дніпра”

Під час роботи фотовиставки “Крізь час Дніпровими порогами”, що експонується в Меморіальному будинку-музеї Д. Яворницького з 14 червня до 7 жовтня 2013 року, було оголошено інтернет-фотоконкурс сучасних фотографій з видами Дніпра тих його місць, де раніше були пороги.
Конкурс тривав з14 червня по 20 серпня 2013 року.
Організаторами та журі фотоконкурсу були Меморіальний будинок-музей Д. Яворницького (відділ Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. Яворницького), відомі дніпропетровські фотографи Сергій Гуназа та Павло Маменко.
У фотоконкурсі прийняли участь професійні фотографи та аматори з Дніпропетровська, Києва та Запоріжжя. Всього було надіслано близько 100 фотографій.
Журі відібрало 30 найкращих робіт, які за умовами фотоконкурсу будуть експоновані на виставці біля Меморіального будинку-музею на День міста Дніпропетровська 14 вересня 2013 року з 10.00 до 16.00 год. Впродовж наступного тижня ці фотографії можна буде побачити в Меморіальному будинку-музеї Д. Яворницького одночасно з діючою фотовиставкою «Крізь час Дніпровими порогами».
Це роботи Ю. Фоменка, Н. Михальченко, А. Веліт, В. Тузової, В. Точанено, О. Гець, І. Завалової.

Предгрозовое.---с.-Любимовка-Дніпропетровської-обл.-Автор-Андрій-Веліт.jpg

Учасники, які надіслали найбільш цікаві фотографії, будуть нагороджені призами (видання Дніпропетровського національного історичного музею). Нагородження відбудеться в Меморіальному будинку-музею 14 вересня 2013 року о 12.00 год.

  • І місце – Андрій Веліт за роботу «Предгрозовое»,
  • ІІ місце – Наталля Михальченко за фотографії Лоханського порогу в районі с. Волоське
  • ІІІ – Юрій Фоменко за серії фото «Хортиця»

За рішенням журі фотоконкурсу нагороду отримає також київський фотограф Володимир Точаненко за цікаві та високохудожні фотографії, зроблені в районі м. Києва, де не було порогів, але починалися виходи гранітних порід біля Дніпра.
Після проведення виставки відібрані фотографії будуть передані до фондів Дніпропетровського національного історичного музею (за згодою Автора фото та дотриманням документації ДНІМ).
Щиро дякуємо всім, хто прийняв участь у фотоконкурсі. Запрошуємо до подальшої співпраці.
Адміністрація музею окремо висловлює подяку фотографу Сергію Гуназі за технічну підтримку виставки «Крізь час порогами Дніпра» та фотоконкурсу.

[pe2-gallery class=”alignleft” ] 2-Съемки-21.07.2013,-Лоханский-порог-в-районе-с.Волосское.jpgPanorama-Порог-Звонецкий-2.jpgPanorama-Порог-Кайдацкий-(а).jpgкарта-копия-15х21.jpgо.-байди.мала-хортия.jpgхортиця1234-копия.jpg[/pe2-gallery]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*