Конкурс “Козацькому роду нема переводу”

За ініціативою управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради та Дніпропетровської дитячої художньої школи № 1 в музеї «Літературне Придніпров’я» презентована виставка робіт учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв із різних міст України.

Четвертий регіональний конкурс дитячої творчості «Козацькому роду нема переводу» ставить за мету зацікавити юних художників засобами образотворчого мистецтва до вивчення історії рідного краю, матеріальної культури та традицій українського народу.

На конкурс презентовані роботи, виконані в різноманітних техніках: живопису, графіки, оригінального петриківського розпису, аплікації, кераміки, прикладного мистецтва з різних регіонів Придніпров’я: Дніпропетровська, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Тернівки, смт. Петриківки, Запоріжжя, а також інших міст України: Полтави, Кременчука, Херсону.

Автори представлених робіт є вихованцями художніх шкіл, шкіл мистецтв, музичних шкіл, де є класи образотворчого мистецтва. Кожна робота має свій неповторний стиль, відтворює художні традиції, які сформувались у кожному колективі, особливості художніх напрямків того чи іншого регіону.

Головним є те, що учні виявились небайдужими до історії України і досить вправно відтворюють історичний костюм, побут, пересвідчені в народних традиціях із неповторною лірикою та гумором української душі.

За задумкою організаторів конкурсу, дитячі малюнки, які експонуються в музеї «Літературне Придніпров’я», за своїм різнобарв’ям мають нагадувати яскравий український букет, що передає настрій великого родинного свята. Тому, невипадково, творчі роботи дітей будуть супроводжувати ансамбль бандуристів «Веселка» та вокальний ансамбль «Дзвіночок» Дніпропетровської музичної школи № 3.

Бажаємо всім шанувальникам образотворчого мистецтва творчої наснаги, доброго гумору, яскравих звершень.

AFISHA_3_gerb.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*