Виставка ялинкових прикрас з фондів музею та дитячого малюнку “Новорічна”

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ІСТОРИЧНИЙ МУЗЕЙ  ім. Д.І. ЯВОРНИЦЬКОГО

ПРЕЗЕНТУЄ  ВИСТАВКУ

ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС

(з колекції Дніпропетровського національного історичного музею)

ТА ВИСТАВКУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ “НОВОРІЧНА”

учнів Дніпропетровської дитячої художньої школи №2

На виставці представлено близько 300 ялинкових прикрас другої половини ХХ ст. з найрізноманітніших матеріалів (скла, картону, дерева, вати, пластмаси). Тут можна побачити традиційних новорічних персонажів, героїв улюблених казок та мультфільмів, скляні та ватні дари лісу та лану, що нагадають про яскраве, сонячне літо, різноманітних тварин, а також «ідеологічно витримані» прикраси із державною символікою.

Ця виставка ніколи б не відбулася, якби не допомога наших відвідувачів, які передавали до музею ялинкові іграшки свого дитинства. Ми дуже вдячні нашим дарувальникам! І нагадуємо, що акція обміняй ялинкову прикрасу на безкоштовний квиток до музею триває. Сподіваємось, що й надалі новорічна колекція музею буде поповнюватися завдяки щирому бажанню наших гостей.

Складовою частиною виставки є 20 найкращих робот юних вихованців художньої школи №2, директор — Бойченко О.І. Юні художники майстерно працюють в різних техніках. Живопис гуашшю, аквареллю зачаровує своєю колористикою. Учні використовують як традиційне письмо пензлем, так і роботу мастихіном – узькою стальною пластиною. Графічні роботи надають змогу відвідувачам познайомитись з технікою роботи тушшю, монотипією, линоритом та печаттю по картону.

На відкритті виставки прозвучать музичні твори у виконанні учнів музичної школи №10 м. Дніпропетровська, директор – Галушко В. М.

Виставка працюватиме до 30 січня

З 10.00 до 16.00

Вихідний – понеділок.

Тел.. для довідок: 46-34-22

[pe2-gallery]
IMG_5144.jpgIMG_5146.jpgIMG_5147.jpgIMG_5148.jpgIMG_5149.jpgIMG_5150.jpgIMG_5151.jpgIMG_5153.jpgIMG_5154.jpgIMG_5155.jpgIMG_5157.jpgIMG_5158.jpg[/pe2-gallery]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*