Виставка “Натюрморт – від класики до модерну”

Музей «Літературне Придніпров’я» презентує мистецький проект Дніпропетровської дитячої художньої школи №1 «Натюрморт – від класики до модерну».
Мистецький проект, учасниками якого є викладачі школи, присвячений самому популярному і улюбленому жанру образотворчого мистецтва – натюрморту, який був відомий ще за часів стародавньої Греції та Риму.
Чарівний світ оточуючих нас речей – артефакти, квіти, тематичні композиції завжди надихали видатних майстрів на відтворення неповторного та різноманітного світу, який перетворювався в субстанцію духовної енергії, яка в часі та просторі назавжди перетворила швидкоплинний час у вічні матеріальні цінності. Тому, невипадково, натюрморт, як самостійний жанр, став невід’ємною частиною коштовних зібрань приватних колекцій та музеїв.
На виставці презентовані художні твори за різними технічними ознаками – живопис, декоративне мистецтво, фотографія. Всі вони, за задумом організаторів, несуть в собі естетико-філософський посил, певне індивідуальне відношення авторів до оточуючого нас середовища, яке одночасно і формує це середовище, наповнюючи його світоносними кольорами, тонами і напівтонами.
Мистецький проект зорієнтований на широке коло фахівців, колекціонерів та шанувальників цікавого мистецького жанру – натюрморту. Бажаємо приємних вражень та естетичної насолоди від споглядання за творами викладачів художньої школи.

AFISHA.jpg