Любити Шевченка – любити Україну

Музей «Літературне Придніпров’я» презентує мистецький проект «Любити Шевченка – любити Україну», присвячений 200-річчю до Дня народження Т.Г.Шевченка, що проводиться в рамках виставки-конкурсу учнівської майстерності вихованців художніх шкіл мм.Дніпропетровська, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Полтави, Кременчука, Запоріжжя, Херсону, Рівного, смт.Петриківка та інших шкіл.

Організаторами проекту є управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради, міський комунальний заклад культури «Дніпропетровська дитяча художня школа № 1».

Урочисте відкриття мистецького проекту відбудеться 26 лютого о 16 годині в музеї «Літературне Придніпров’я» за адресою: пр.К.Маркса, 64.

 Формат проекту побудований на розмаїтті художніх технік:

  • малюнку
  • живопису
  • декоративного живопису
  • кераміки.

Відкритий мистецький проект упорядкований  110 творчими роботами вихованців провідних шкіл України, які в яскравій формі розкривають літературну та художню спадщину Тараса Григоровича Шевченка як поета, художника, громадянина з глибокою шаною до постаті Великого Кобзаря.

[pe2-gallery] DSC01098.jpgDSC01105.jpgDSC01109.jpgDSC01151.jpg[/pe2-gallery]

Проект ознайомить глядача з педагогічним досвідом ведучих фахівців в галузі образотворчого мистецтва, розширить палітру уяви естетико-художньої трансформації поезії Т.Шевченка через відтворчення художніх образів, асоціацій, пластичних форм.

Мистецький проект «Любити Шевченка – любити Україну» – ще один крок до поширення авторитету мистецьких шкіл, збільшення професійної та глядацької аудиторії, а також збагачення естетичних вражень та сподівань, спрямованих до культурної скарбниці не тільки Дніпропетровщини, а й вцілому України.

АФИША_3.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*