Виставка дніпропетровського міського фото-клубу «Автор»

З 6 листопада в приміщенні Діорами (Дніпропетровський історичний музей) в рамках міського проекту «Натюрморт – від класики до модерну» працює виставка дніпропетровського міського фото-клубу «Автор».

Фото-клуб унікальний тим, що він відроджує традицію художньої фотографії в Дніпропетровську. Треба відзначити, що у місті досить довго не існувало організації, подібної до photoretouch.

Основна мета діяльності фото-клубу – сприяння духовному розвитку особистості шляхом здійснення інформаційної, культурної, просвітницької та іншої діяльності.

Фото-клуб «Автор» об’єднує професіоналів та любителів фотомистецтва незалежно від віку.

Важко писати про історію фото-клубу, так як іноді здається, що він був завжди. І вже якось язик не повертається сказати: «члени нашого клубу», куди правильніше сказати – друзі! Але все з чогось починалося: і народження клубу, і знайомства, пленери, виставки … З часом у кожного з нас з’явилися свої смаки та уподобання, які ми намагаємося відстояти і довести своїми роботами. Стали народжуватися індивідуальності, точніше сказати автори. Так, само собою, і з’явилася у клубу назва – «Автор». Багато місць проживання змінив фото-клуб. На сьогоднішній день це «Будинок творчості», де і проходять офіційні зустрічі. Другим місцем зборів стала «фотодача» фотографа О.О. Шпака, фотомайстерня в Нових Кайдаках, де ми не раз збиралися у вихідні, так як «офіційного» спілкування в клубі не вистачало. Там же відзначали в дружній компанії день фотографа і дні народження клубу.

Участь в міському проекті «Натюрморт – від класики до модерну», це одна з численних виставок організованих фото-клубом і його учасниками.

В експозиції представлено 7 авторів в жанрі натюрморт. Серед робіт є зняті на плівкову і цифрову камеру. Головне, що різноманітність технічних методів і підходів доповнюється багатством індивідуальних, по-справжньому авторських поглядів. Уміння побачити – проста і точна формула для визначення цілей і завдань фото-клубу «Автор».

Адреса проведення виставки: пр. К.Маркса, 16

Контакти: Фото-клуб «Автор» (сайт)

Шпак Олексій, худ. рук. фото-клубу «Автор» 050-955-12-26; 096-406-14-16

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*