Арт-проект «WI-FI zone. Протополе»

Дніпропетровський національний Історичний музей ім. Д.І. Яворницького

Музей «Літературне Придніпров`я»

ПРЕС – РЕЛІЗ

З 27 січня по 24 лютого в музеї «Літературне Придніпров`я» буде експонуватися Арт-проект художників Ігоря та Вадима Василенків «WI-FI zone. Протополе». Проект включає експозицію скульптури, живопису та інсталяцію “ARTQUARIUM”.

Ігор та Вадим Василенко переможці Міжнародного конкурсу UKRAINE ART WEEK 2012 року.

Проект відображає ідеологію митців про пошук першооснови Всесвіту. Пошук гармонії у первинно-природному хаосі. Це пізнання через переживання. Перед глядачами постане наш змінний світ у фазі утворення першоформ в поєднанні з першовідчуттями. Це напівсвідомі пошуки непроявлених коливань на стадії утворення систем. Це спроба занурення в хаос з метою знайти новонароджені ритми життя. Це пошук миті, коли створюється первісний структурний малюнок стихії, сповненої непередбачених перетворень. Тут Всесвіт подається як мережа спонтанних подій, що пов`язані між собою, але кожна, не будучи фундаментальною, визначає структуру всієї мережі.

 Яскравий та прозорий живопис Вадима Василенка. Митець розробив унікальну технологію живопису на композитному матеріалі, завдяки якій всі елементи полотна поєднані між собою і зображення сприймається як один об`єкт, де фарба немов тече і розшаровується кількома різнобарвними відтінками, об`єднуючи колір, рух та емоції.

 В скульптурі Ігоря Василенка підкреслюються колористичні та пластичні якості природного матеріалу, що своєю фактурою та кольором контрастує з елементами штучного походження. Митець демонструє пошук взаємозв`язку процесів створення та руйнації як способу самооновлення та механізму адаптації до мінливих умов оточення.

Інсталяція “ARTQUARIUM” це технологія пошуку нових візуальних композицій. Це майданчик розроблений, щоб хоча б частково звільнити митця від контролю над взаємодією різних елементів на шляху до феномена мистецтва. З іншого боку, це є намаганням демонстрації внутрішніх невидимих процесів його створення.

АРТ-ПРОЕКТ «WI-FI ZONE. ПРОТОПОЛЕ» – це барвистий погляд на світ та його еволюцію.

Всі представлені роботи виконані в 2015 році і будуть експонуватись вперше.

Відкриття АРТ-ПРОЕКТУ відбудеться 27січня о 17.00.

Контактна інформація :

Art group “FLAY”

 Ігор Василенко +38 067 5673791

Вадим Василенко +38 096 3756348

flay.biz

flay@ua.fm

Музей «Літературне Придніпров`я»

https://tvitter.com/litmuzdnipro

https://www.facebook.com/lit.pridneprovie

https: //vk.com/club105486266

www.museum.dp.ua, тел. 056 7780100

IMG_9934-_22

FULLNESS

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*