Фотовиставка «Без меж»

avtor

«Побачити оточуючий світ очима фотографів»

24 лютого 2016 року в Дніпропетровському історичному музеї імені Дмитра Яворницького відбулося відкриття 11-ї звітної виставки міського фотоклубу «Автор».

Виставка носить назву «Без меж» не випадково! На цій виставці не має обмежень за жанром, форматом, тематикою робіт, віком та професією авторів.

В експозиції представлено 60 робіт 15 авторів, зроблені протягом 2015 року. Автори через своє світосприйняття покажуть як вони бачать оточуючий світ. На фотовиставці будуть представлені різні види фотографії: пейзажі та жанрові композиції, натюрморти і графіка, етюди та портрети, кольорові та чорно-білі фотографії.

Кожна виставка фотоклубу «Автор» є подією не тільки у фотографічному житті міста, а й взагалі мистецькому житті Дніпропетровська.

Виставка буде експонуватися 30 днів.

Для справки: Дніпропетровський міський фотоклуб засновано 22 вересня 2004 року. У клубі збираються як початківці фотолюбителі, так і маститі фотографи. Представники фотоклубу неодноразові учасники та переможці регіональних, Всеукраїнських та міжнародних фотовиставок. У складі фотоклубу є члени Національної Спілки Фотохудожників України. Приєднатися до клубу може кожний, кого вабить художня фотографія. Сайт фотоклубу: http://photoclub.dp.ua/

ЗАПРОШУЄМО НА ФОТОВИСТАВКУ «БЕЗ МЕЖ»!

24 лютого 2016 року

початок о 1700

Адреса музею: м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 18 (Білий зал)

Додаткова інформація:

за тел. (+38067)5676767 ­– Дмитро Воротинцев
(голова фотоклубу, член Національної спілки фотохудожників України)

bezmezh

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*