Виставка «Cоломія Крушельницька: на вершині світової слави»

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ІСТОРИЧНИЙ МУЗЕЙ ІМ. Д.І. ЯВОРНИЦЬКОГО
МЕМОРІАЛЬНИЙ БУДИНОК-МУЗЕЙ Д.І. ЯВОРНИЦЬКОГО
МУЗИЧНО-МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙСОЛОМІЇ КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ У ЛЬВОВІ

ПРЕС-РЕЛІЗ ВИСТАВКИ

«CОЛОМІЯ КРУШЕЛЬНИЦЬКА: НА ВЕРШИНІ СВІТОВОЇ СЛАВИ»

Меморіальний будинок-музей Д.І. Яворницького у рамках співпраці з музеями видатних українських діячів вперше у Дніпропетровську презентує виставку з фондів Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові.

Відвідувачам будуть представлені унікальні експонати з фондів Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові: особисті речі видатної співачки, світлини в оперних образах, яких в її репертуарі було понад 50, сценічний одяг, книги, ноти тощо. Виставку презентуватиме особисто директор Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької Галина Тихобаєва.

На виставці можна дізнатися, як галицька дівчина зі священницької родини досягла вершин світової слави, отримавши вже за життя титул найкращої співачки світу; завдяки чому вона досягнула незвичайного успіху, який музикознавці назвали «своєрідним феноменом Соломії Крушельницької»; чому і досі артистку називають однією з найвідоміших у світі українок; а також, як склалося життя . «Вагнерівської примадонни», що полонила серця глядачів  Мілану, Парижу, Варшави, Нью-Йорку, Сантьяго, Буенос-Айресу на батьківщині, як радянська влада позбавила співачку всього, що вона мала, кинувши у безвістіть та злидні.

Яскравим доповненням виставки стане неповторний голос артистки – «чарівний сопрано, що «розливаючись рікою, ніби зачаровує публіку і несе в собі присмак безсмертної слави» (Рінальдо Кортопассі) – його можна буде почути у записах поч. ХХ ст.

Вхід за попереднім записом!

Виставка працюватиме до 1 травня 2016 року.
Запрошуємо всіх бажаючих!
Вартість квитка: 10 грн. для дорослих та 5 грн. для дітей та студентів.

Будинок-музей працює: вівторок, середа, субота, неділя з 10 до 16 години.
Тел.: 47-27-61, 47-27-33.
Адреса будинку-музею: площа Шевченка, 5 (біля парку ім. Шевченка).
Адреса музею у соцмережах: www.facebook.com/budynok, https://vk.com/budynok

solomia