Виставка «Джерела дитячих талантів – тобі, моя Україно!»

Прес-реліз
на виставку «Джерела дитячих талантів – тобі, моя Україно!»
вихованців гуртків зразкового художнього колективу
«Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»
Комунального позашкільного навчального закладу
«Центр позашкільної роботи № 1» Дніпропетровської міської ради

З 02 березня по 16 березня 2016 року в музеї «Літературне Придніпров’я» працюватиме виставка дитячих робіт з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Джерела дитячих талантів – тобі, моя Україно!».

На цій виставці будуть представлені твори з живопису, графіки, витинанки, вибійки, лозоплетіння, різьблення по дереву, кераміки, писанкарства,  декоративного та петриківського розпису, які виконали вихованці та керівники гуртків зразкового художнього колективу «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття» КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР.

Їх вироби – це піднесений світ краси і фантазії, схвильована розповідь про думки та почуття людини, барвистий світ натхненних образів. Роботи виконані руками юних майстрів доводять, що джерело творчості справжніх талантів – невичерпне. Ці слова підтверджуються вже протягом 20 років,      бо саме стільки часу існує храм творчості на ім’я «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття».

02 березня 2016 року о 16.00 всі бажаючі  матимуть змогу долучитись        до чарівного світу мистецтва, бо під час відкриття виставки працюватимуть майстер-класи з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.

Щиро запрошуємо вас у дивовижну країну дитячих мрій, де вмілі руки майстрів створюють дива, що милують очі та торкаються найтонших струн людської душі.

Виставка працюватиме за адресою: проспект Карла Маркса, буд. 18, 2-ий поверх.

Будемо раді бачити вас!

 shom

hoUAcUlKTEQ-(1)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*