Виставка «Магія весни»

Музей «Літературне Придніпров’я» презентує літературно-мистецький проект за участю жінок, які обрали свій шлях в літературі та образотворчому мистецтві «Магія весни»,  або жіночий погляд на мистецтво: образи від райських птахів та грози на подвір’ї до безкінечних ланів та чистоти жіночої вишиванки.

За задумом організаторів художньої виставки “Магія весни”, змістовним наповненням мистецького проекту стануть художні твори жінок-художниць, виконаних в різних жанрах образотворчого мистецтва:

  • живопису
  • графіки
  • декоративному мистецтві,

творчість яких надасть можливість глядачам наблизитись до таємниці феномену сучасної жінки – соціально активної, творчої, зорієнтованої на побудову естетичного середовища за її суто жіночними  уявленнями про красу, любов та жіночність.

Наближення весни пробуджує найкращі, найвеличніші думки та почуття, тому, невипадково, мистецький проект побудований як літературно-мистецька вітальня, яка  через поетичні твори під звуки гітари та споглядання витворів мистецтва возвеличує Красу.

«Магія весни» – проект, в якому жінка одночасно виступає в ролі Музи, яка надихає, і є об’єктом захоплення, твори якої зачарують глядача неповторним світоглядом стилістичних та естетичних уподобань.

Організатори мистецького проекту сподіваються на співпрацю творчих муз – поетів, музикантів, художників, шанувальників естетики слова, що створить єдиний артростір передзвону кольорів, звуків та вражень, які сформовані в назві самого проекту «Магія весни».

Проект чекає на свого глядача до 30 квітня 2016 року та буде наповнений разноманітними творчими подіями.

Пускай цветы еще не расцвели
Пускай еще и птицы не запели
Но, вижу я весну в небесной акварели,
Весенний запах стелится с земли…

Л.Кузьминська

magia_vesny

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*