Виставка «Портрет солдата»

У червні 2016 р. в місті Дніпро відбудеться показ виставки фотографа, журналіста Віки Ясинської «Портрет солдата».

Відкриття відбудеться 7 червня о 16:00 в Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д.І. Яворницького, в залі діорами. Експозиція триватиме з 7 по 19 червня. Фотографії носять напівдокументальний характер: портрети поєднані з цитатами воїнів, у яких відображені їхні думки, мотиви, переживання та військовий досвід.

«Портрет солдата» — фотографії чоловіків, котрі добровольцями або за призовом брали участь у військових діях на сході нашої країни. Протягом останнього року автор записувала історії війни з вуст її учасників. На виставці представлено портрети лише деяких захисників нашої країни. Це спроба познайомити суспільство з людьми, які не залишилися байдужими до подій на сході і ризикували своїм життям, керуючись власними переконаннями.

«Портрет — це обличчя, очі і навіть риси характеру, а от душа людини — її дії. Наші хлопці, захисники, — це люди, які саме своїми діями розкрили перед іншими свої душі. Я намагалася лише зафіксувати цих людей для історії і показати країні, який характер мають чоловіки, що називають і відчувають себе українцями. Усіх їх поєднує лише одна ідея — захищати свою землю та помститися за загиблих друзів», — цитата автора виставки.

Після презентації у столиці в березні цього року, виставка мандруватиме найбільшими містами України, а також рідними містечками та селами бійців – героїв виставки.

Організатори заходу ГО “ВГО Побратими” та МБФ “Мистецький тил”. Партнери заходу: Український кризовий медіа-центр, інтернет-портал Цензор. НЕТ, Театр-студія імпровізації “Черный Квадрат”, студія друку “Діагональ”, Національний військово-історичний музей України.

[pdfview]/wp-content/pdf/soldier_portrait_2016.pdf[/pdfview]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*