Виставка робіт учнів М.Ф. Пушного

Виставки пам’яті керівника Народної студії образотворчого мистецтва Палацу студентів ДНУ Михайла Федоровича Пушного в залах музею «Літературне Придніпров’є» вже стали традиційними. Нині експонується четверта. За традицією вона представляє живопис, графіку та декоративне мистецтво – сучасний ужинок творчості колишніх студійців.

Студією Михайло Федорович керував кілька десятиліть, починаючи з 1964 року, і виховав плеяду митців, серед яких Народний художник України, лауреат Шевченківської премії, професор Української академії мистецтв Феодосій Гуменюк, Заслужений художник України Станіслав Фомінок, Заслужений художник Російської федерації Анатолій Сергієнко, члени Національної спілки художників України Анатолій Мальцев, Олександр Квітка, Анатолій Дерев’янко, Володимир Городиський, Сергій Боровський, Віталій Старченко, Віктор Радіонов, талановиті художники Віктор Сошенко, Анатолій Супрун, Віктор Купрій, Ігор Деркачов, Олександр Павловець, Олександр Фатеєв та інші.

Учні Михайла Федоровича з поваги до вчителя позиціонують себе як «пушнівці» і фактично об’єдналися в творчу групу, яка має намір продовжувати реалістичні традиції студії Пушного у нових історичних умовах. У виставках може взяти участь кожен із колишніх студійців, якщо в ньому збереглася любов до творчості і пам’ять про Учителя.

[pe2-image src=”https://lh3.googleusercontent.com/-EnLM9b_EBFs/WDBAl-xqa4I/AAAAAAAAZEM/6MagmMxk398s17eYDdGPjuK5Pet3ZF5xgCHM/s144-c-o/Vistavka-Pushnogo.jpg” href=”https://picasaweb.google.com/103918136820353135163/2016#6354650095470406530″ caption=”” type=”image” alt=”Vistavka-Pushnogo.jpg” pe2_single_image_size=”s500″ pe2_img_align=”center” ]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*