“Країна чарівних книжок”

Виставка проводиться з метою виховувати у підростаючого покоління повагу і любов до книжки, як до джерела знань,інтересу до вивчання надбань світової літератури та літературної спадщини українців, спонукати їх до читання.

Виставка покликана продемонструвати та популяризувати розмаїття творчих здобутків дітей у власноручному виготовленні, оформленні книжки, як об’єкту прикладного мистецтва, виявити художньо обдарованих дітей.

“Книга має створювати читача” – казав Карел Чапек, а людина яка ще сама створює світ чарівної книжки збагачує себе: – хороша книга – свято; весела книжка – твоя радість.

В обласній виставці беруть участь юні творчі обдарування з 12 міст та 8 сільських районів нашої області, як переможці обласного конкурсу “Країна чарівних книжок” так і її учасники. Всього в експозиції виставки експонується 132 власноруч зроблених книжок.

На виставці представлені роботи у трьох номінаціях: декоративно-ужитковому мистецтві, образотворчому мистецтві та літературної творчості. У експозиції виставки представлені творчі доробки як окремих авторів так й колективні роботи. Експозиція виставки репрезентує власноруч зроблені книжки – яскраві роботи демонструють гуртківці позашкільних навчальних закладів та учнівська молодь з м. Дніпра, Кривого Рогу, Вільногірська, Нікополя, Павлограда, Першотравенська, Синельникового, Тернівки, Васильківського, Магдалинівського, Павлоградського, Петриківського, Софіївського районів.

Ця виставка перша і хотілося, щоб вона жила і розвивалася завдяки зусиллям творчих дітей та їх творчих керівників.

“О, книго! Божа ти рабине!
Народу й роду берегине!
Неопалима купина!
Неначе зірка провідна!”

Заступник директора з науково-методичної роботи КПНЗ “ДОДЮК “Веснянка” ДОР” О.М. ХОМЕНКО

[pe2-image src=”https://lh3.googleusercontent.com/-okGKudjKBs4/WEUd6IomPvI/AAAAAAAAZIU/eSwFsTXzrDojLnSajbiO29YHB-J8NKOdQCHM/s144-c-o/1.jpg” href=”https://picasaweb.google.com/103918136820353135163/2016#6360522933318074098″ caption=”” type=”image” alt=”1.jpg” pe2_single_image_size=”s600″ pe2_img_align=”center” ]