Виставка “Для тебе, рідна Україно, і творчість, і любов…”

Дорогі друзі! 1 березня 2017 року музей “Літературне Придніпровя” запрошує:

о 14 годині на майстер-клас та акцію “Квітуча фіалка як альтернатива зрізаним квітам”;

о 15 годині на відкриття виставки, присвяченої дню народження Т.Г.Шевченка “Для тебе, рідна Україно, і творчість, і любов…” майстрині з народної вишивки Діонізії Точеної та її вихованців.

1 березня в музеї «Літературне Придніпров’я» відбудеться відкриття виставки майстрині народної творчості, керівника гуртка «Народна вишивка» зразкового Центру української культури «Коло калинове міського Палацу дітей та юнацтва, Точеної Діонізії Володимирівни та її вихованців.

Виставка присвячена матері майстрині, яка була першою вчителькою на дорозі пізнання цього виду прикладного мистецтва.

Ваш погляд будуть милувати рушники, серветки, вишиванки, вишиті доріжки, сувенірна продукція. Ви зможете побачити роботи вишиті на початку 20 ст. руками мами та бабусі майстрині, а також роботи гуртківців минулих років та тих, які відвідують гурток зараз.

Зануртеся в прекрасний світ української вишивки, згадайте, хто ви і чиїх батьків діти. А ті, хто вміє творити прекрасне своїми руками, здобудуть творчу наснагу і прагнення й надалі шанувати, відроджувати і примножувати традиції нашого славного українського народу. Адже вишивка – це частина душі і духовності українців.

1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*